Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Pasywne sieci optyczne

Pasywne sieci optyczne (Passive Optical Network, w skrócie PON) to rodzaj sieci, w której medium transmisyjnym dla informacji jest światłowód jednomodowy. Podstawowe elementy w tej sieci to światłowód, splittery (rozgałęźniki) i urządzenia aktywne umieszczone na jej zakończeniach.
Klasyfikacja technologii oparta jest na prędkości maksymalnej, którą możemy zaoferować klientom - największa w GPON 2.5Gbit, a niższa w GEPON 1.25Gbit.

Sygnał w pasywnej sieci optycznej rozprowadzany jest przez pasywne splittery optyczne, umieszczone w różnych miejscach sieci GPON. Aktywne elementy pasywnej sieci optycznej, czyli te wymagające zasilania, znajdują się jedynie na końcowych i początkowych węzłach pasywnej sieci optycznej. Elementy jakie wyróżnia się w PON to: urządzenia dystrybucyjne sieci OLT, urządzenia zakończające sieć u odbiorców oraz urządzenia kończące sieć w lokalnym punkcie dystrybucji.

Wszystkie elementy do budowy pasywnej sieci optycznej PON dostępne w naszym sklepie internetowym.

Mini Splitter PLC 1:2 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:2 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na dwa osobne włókna (2 punkty). Splitter cechuje się małymi rozmiarami, nie posiada złącza.

Cena: 24,91 zł netto (30,64 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:2 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:2 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na dwa osobne włókna (2 punkty). Splitter cechuje się małymi rozmiarami oraz posiada złącze SC/APC.

Cena: 28,20 zł netto (34,69 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:4 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:4 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na cztery osobne włókna (4 punkty). Splitter cechuje się małymi rozmiarami, nie posiada złącza.

Cena: 29,91 zł netto (36,79 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:8 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:8 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na osiem osobnych włókien (8 punktów). Splitter cechuje się małymi rozmiarami, nie posiada złącza.

Cena: 30,70 zł netto (37,76 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:4 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:4 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na cztery osobne włókna (4 punkty). Splitter cechuje się małymi rozmiarami oraz posiada złącze SC/APC.

Cena: 32,60 zł netto (40,10 zł z VAT)

Splitter PLC 1:2 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:2 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na dwa osobne włókna (2 punkty). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter nie posiada złącza.

Cena: 32,84 zł netto (40,39 zł z VAT)

Splitter PLC 1:2 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:2 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na dwa osobne włókna (2 punkty). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter posiada złącze SC/APC.

Cena: 37,95 zł netto (46,68 zł z VAT)

Splitter PLC 1:4 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:4 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na cztery osobne włókna (4 punkty). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter nie posiada złącza.

Cena: 43,79 zł netto (53,86 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:8 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:8 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na osiem osobnych włókien (8 punktów). Splitter cechuje się małymi rozmiarami oraz posiada złącze SC/APC.

Cena: 45,21 zł netto (55,61 zł z VAT)

Splitter PLC 1:4 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:4 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na cztery osobne włókna (4 punkty). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter posiada złącze SC/APC.

Cena: 45,37 zł netto (55,81 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:16 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:16 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na szesnaście osobnych włókien (16 punktów). Splitter cechuje się małymi rozmiarami, nie posiada złącza.

Cena: 49,43 zł netto (60,80 zł z VAT)

Splitter PLC 1:8 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:8 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na osiem osobnych włókien (8 punktów). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter nie posiada złącza.

Cena: 49,58 zł netto (60,98 zł z VAT)

Splitter PLC 1:8 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:8 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na osiem osobnych włókien (8 punktów). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter posiada złącze SC/APC.

Cena: 57,98 zł netto (71,32 zł z VAT)

Splitter PLC 1:16 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:16 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na szesnaście osobnych włókien (16 punktów). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter nie posiada złącza.

Cena: 58,30 zł netto (71,71 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:16 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:16 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na szesnaście osobnych włókien (16 punktów). Splitter cechuje się małymi rozmiarami oraz posiada złącze SC/APC.

Cena: 72,22 zł netto (88,83 zł z VAT)

Splitter PLC 1:16 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:16 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na szesnaście osobnych włókien (16 punktów). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter posiada złącze SC/APC.

Cena: 86,02 zł netto (105,80 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:32 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:32 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na trzydzieści dwa osobne włókna (32 punkty). Splitter cechuje się małymi rozmiarami, nie posiada złącza.

Cena: 87,66 zł netto (107,82 zł z VAT)

Lootom GPON ONU 1GE (ZTE chipset)

Lootom GPON ONU 1GE (ZTE chipset)

Idealny dla GPON. Moc świecenia do 4 dBm i szybkość transmisji 2,5 Gbps (downlink) oraz 1,25 Gbps (uplink) sprawiają, że jest to świetne urządzenie dla FTTH/O.

Cena: 93,43 zł netto (114,92 zł z VAT)

Splitter PLC 1:32 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:32 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na trzydzieści dwa osobne włókna (32 punkty). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter nie posiada złącza.

Cena: 107,88 zł netto (132,69 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:32 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:32 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na trzydzieści dwa osobne włókna (32 punkty). Splitter cechuje się małymi rozmiarami oraz posiada złącze SC/APC.

Cena: 136,03 zł netto (167,32 zł z VAT)

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!