Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Pasywne sieci optyczne

Pasywne sieci optyczne czyli Passive Optical Network w skrócie PON to rodzaj sieci, w której informacje przekazywane są przez światłowód jednomodowy. Podstawowymi elementami sieci są światłowód oraz splittery (rozgałęźniki) i urządzenia aktywne umieszczone na jej zakończeniach. Technologie rozróżniamy po prędkości maksymalnej oferowanej klientom, największa w GPON 2.5Gbit a niższa w GEPON 1.25Gbit.

Sygnał w pasywnej sieci optycznej rozprowadzany jest przez pasywne splittery optyczne, umieszczone w różnych miejscach sieci GPON. Aktywne elementy pasywnej sieci optycznej, czyli te wymagające zasilania, znajdują się jedynie na końcowych i początkowych węzłach pasywnej sieci optycznej. Elementy jakie wyróżnia się w PON to: urządzenia dystrybucyjne sieci OLT, urządzenia zakończające sieć u odbiorców oraz urządzenia kończące sieć w lokalnym punkcie dystrybucji.

Wszystkie elementy do budowy pasywnej sieci optycznej PON dostępne w naszym sklepie internetowym.

Mini Splitter PLC 1:2 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:2 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na dwa osobne włókna (2 punkty). Splitter cechuje się małymi rozmiarami, nie posiada złącza.

Cena: 24,23 zł netto (29,80 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:2 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:2 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na dwa osobne włókna (2 punkty). Splitter cechuje się małymi rozmiarami oraz posiada złącze SC/APC.

Cena: 27,30 zł netto (33,58 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:4 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:4 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na cztery osobne włókna (4 punkty). Splitter cechuje się małymi rozmiarami, nie posiada złącza.

Cena: 29,23 zł netto (35,95 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:8 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:8 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na osiem osobnych włókien (8 punktów). Splitter cechuje się małymi rozmiarami, nie posiada złącza.

Cena: 29,97 zł netto (36,86 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:4 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:4 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na cztery osobne włókna (4 punkty). Splitter cechuje się małymi rozmiarami oraz posiada złącze SC/APC.

Cena: 31,40 zł netto (38,62 zł z VAT)

Splitter PLC 1:2 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:2 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na dwa osobne włókna (2 punkty). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter nie posiada złącza.

Cena: 31,62 zł netto (38,89 zł z VAT)

Splitter PLC 1:2 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:2 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na dwa osobne włókna (2 punkty). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter posiada złącze SC/APC.

Cena: 36,38 zł netto (44,75 zł z VAT)

Splitter PLC 1:4 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:4 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na cztery osobne włókna (4 punkty). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter nie posiada złącza.

Cena: 42,16 zł netto (51,86 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:8 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:8 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na osiem osobnych włókien (8 punktów). Splitter cechuje się małymi rozmiarami oraz posiada złącze SC/APC.

Cena: 43,49 zł netto (53,49 zł z VAT)

Splitter PLC 1:4 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:4 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na cztery osobne włókna (4 punkty). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter posiada złącze SC/APC.

Cena: 43,63 zł netto (53,66 zł z VAT)

Splitter PLC 1:8 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:8 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na osiem osobnych włókien (8 punktów). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter nie posiada złącza.

Cena: 47,89 zł netto (58,90 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:16 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:16 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na szesnaście osobnych włókien (16 punktów). Splitter cechuje się małymi rozmiarami, nie posiada złącza.

Cena: 48,09 zł netto (59,15 zł z VAT)

Splitter PLC 1:8 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:8 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na osiem osobnych włókien (8 punktów). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter posiada złącze SC/APC.

Cena: 53,88 zł netto (66,27 zł z VAT)

Splitter PLC 1:16 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:16 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na szesnaście osobnych włókien (16 punktów). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter nie posiada złącza.

Cena: 56,02 zł netto (68,90 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:16 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:16 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na szesnaście osobnych włókien (16 punktów). Splitter cechuje się małymi rozmiarami oraz posiada złącze SC/APC.

Cena: 68,98 zł netto (84,85 zł z VAT)

Splitter PLC 1:16 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:16 obudowa ABS - SC/APC, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na szesnaście osobnych włókien (16 punktów). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter posiada złącze SC/APC.

Cena: 84,37 zł netto (103,78 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:32 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:32 (bez złączy) - SM, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na trzydzieści dwa osobne włókna (32 punkty). Splitter cechuje się małymi rozmiarami, nie posiada złącza.

Cena: 85,08 zł netto (104,65 zł z VAT)

Lootom GPON ONU 1GE (ZTE chipset)

Lootom GPON ONU 1GE (ZTE chipset)

Idealny dla GPON. Moc świecenia do 4 dBm i szybkość transmisji 2,5 Gbps (downlink) oraz 1,25 Gbps (uplink) sprawiają, że jest to świetne urządzenie dla FTTH/O.

Cena: 89,08 zł netto (109,57 zł z VAT)

Splitter PLC 1:32 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Splitter PLC 1:32 obudowa ABS (bez złączy) - SM, 2.0mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na trzydzieści dwa osobne włókna (32 punkty). W obudowie ABS (chroniącej wewnętrzne elementy). Splitter nie posiada złącza.

Cena: 103,91 zł netto (127,81 zł z VAT)

Mini Splitter PLC 1:32 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Mini Splitter PLC 1:32 - SC/APC, 0.9mm, 1m

Służy do rozdzielania sygnału z jednego włókna (jednego punktu) na trzydzieści dwa osobne włókna (32 punkty). Splitter cechuje się małymi rozmiarami oraz posiada złącze SC/APC.

Cena: 130,13 zł netto (160,06 zł z VAT)

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!