Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

Konwerter CATV SR1000A (bez filtra)

Konwerter CATV SR1000A (bez filtra)

Konwerter CATV dla FTTH. Nie wymaga zasilania. Długość fali roboczej: 1100 do 1620 nm, pasmo robocze: 45-1050 MHz.

Cena: 26,39 zł netto (32,46 zł z VAT)

Konwerter CATV SR1000A-F (z filtrem)

Konwerter CATV SR1000A-F (z filtrem)

Konwerter CATV dla FTTH (posiada filtr). Nie wymaga zasilania. Długość fali roboczej: 1550 nm, pasmo robocze: 45-1050 MHz.

Cena: 28,24 zł netto (34,74 zł z VAT)

Optyczny odbiornik SR2000A (z filtrem i AGC)

Optyczny odbiornik SR2000A (z filtrem i AGC)

Wbudowany filtr (1310 + 1490nm) i AGC, zasilanie 5V DC, optyczne straty odbiciowe > 45 dB, znamionowy poziom wyjściowy ≥ 88 dBµV, pobór mocy <3 W, wymiary 105x67x24, odbierana moc optyczna -7 do +2 dBm.

Cena: 56,36 zł netto (69,32 zł z VAT)

Optyczny odbiornik SR1000MF (z filtrem i AGC)

Optyczny odbiornik SR1000MF (z filtrem i AGC)

Wbudowany filtr (1310 + 1490nm) i AGC, zasilanie 12V DC, optyczne straty odbiciowe > 45 dB, znamionowy poziom wyjściowy ≥ 88 dBµV, pobór mocy <3 W, wymiary 105x67x24, odbierana moc optyczna -7 do +2 dBm.

Cena: 61,50 zł netto (75,65 zł z VAT)

Konwerter, Reciever CATV SR1000B (FWDM)

Konwerter, Reciever CATV SR1000B (FWDM)

Konwerter CATV dla FTTH. Nie wymaga zasilania. Wejście FWDM: 1310 + 1490 + 1550 nm, wyjście portu PON: 1310 + 1490nm, pasmo robocze: 45-1050 MHz.

Cena: 62,18 zł netto (76,48 zł z VAT)

Optyczny odbiornik, reciever SR1000-WDM

Optyczny odbiornik, reciever SR1000-WDM

Three wavelengths WDM (WDM z 3 kanałami), zasilanie 12V DC, optyczne straty odbiciowe > 45 dB, znamionowy poziom wyjściowy ≥ 88 dBµV, pobór mocy <3 W, wymiary 105x67x24, odbierana moc optyczna -18 do +2 dBm.

Cena: 74,50 zł netto (91,64 zł z VAT)

Optyczny odbiornik, reciever SR1000A-WDM, AGC

Optyczny odbiornik, reciever SR1000A-WDM, AGC

Three wavelengths WDM (WDM z 3 kanałami), zasilanie 12V DC, optyczne straty odbiciowe > 45 dB, znamionowy poziom wyjściowy ≥ 88 dBµV, pobór mocy <3 W, wymiary 105x67x24, odbierana moc optyczna -18 do +2 dBm. AGC

Cena: 79,64 zł netto (97,96 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 4mW/6dBm

Transmitter CATV 1310nm 4mW/6dBm

Optical transmitter with SNMP management, indoor, 1310nm XESTON DFB laser, 1 output port, 4mW output optical power, MGC/AGC, imperial F type female port, FC/APC or SC/APC connector, RJ45 and RS232 port, VFD, 19" 1U, SNMP.

Cena: 2 441,44 zł netto (3 002,97 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 6mW/7.8dBm

Transmitter CATV 1310nm 6mW/7.8dBm

Optical transmitter with SNMP maanagement, indoor, 1310nm XESTON DFB laser, 1 output port, 6mW output optical power, MGC/AGC, imperial F type female port, FC/APC or SC/APC connector, RJ45 and RS232 port, VFD, 19" 1U.

Cena: 2 492,79 zł netto (3 066,13 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 8mW/9dBm

Transmitter CATV 1310nm 8mW/9dBm

Optical transmitter with SNMP management, indoor, 1310nm XESTON DFB laser, 1 output port, 8mW output optical power, MGC/AGC, imperial F type female port, FC/APC or SC/APC connector, RJ45 and RS232 port, VFD, 19" 1U.

Cena: 2 527,02 zł netto (3 108,23 zł z VAT)

Transmitter Directly Modulated 1550nm 3dBm

Transmitter Directly Modulated 1550nm 3dBm

Moc wyjściowa 3 dBm, rozmiar 1U, wyświetlacz LCD/VFD, zakres częstotliwości 47-750/862 [MHz], obwód pre-distortion correction.

Cena: 2 561,25 zł netto (3 150,34 zł z VAT)

Transmitter Directly Modulated 1550nm 4dBm

Transmitter Directly Modulated 1550nm 4dBm

Moc wyjściowa 4 dBm, rozmiar 1U, wyświetlacz LCD/VFD, zakres częstotliwości 47-750/862 [MHz], obwód pre-distortion correction.

Cena: 2 578,37 zł netto (3 171,40 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 10mW/10dBm

Transmitter CATV 1310nm 10mW/10dBm

Optical transmitter with SNMP management, indoor, 1310nm XESTON DFB laser, 1 output port, 10mW output optical power, MGC/AGC, imperial F type female port, FC/APC or SC/APC connector, RJ45 and RS232 port, VFD, 19" 1U.

Cena: 2 595,49 zł netto (3 192,45 zł z VAT)

Transmitter Directly Modulated 1550nm 5dBm

Transmitter Directly Modulated 1550nm 5dBm

Moc wyjściowa 5 dBm, rozmiar 1U, wyświetlacz LCD/VFD, zakres częstotliwości 47-750/862 [MHz], obwód pre-distortion correction.

Cena: 2 595,49 zł netto (3 192,45 zł z VAT)

Transmitter Directly Modulated 1550nm 6dBm

Transmitter Directly Modulated 1550nm 6dBm

Moc wyjściowa 6 dBm, rozmiar 1U, wyświetlacz LCD/VFD, zakres częstotliwości 47-750/862 [MHz], obwód pre-distortion correction.

Cena: 2 612,61 zł netto (3 213,51 zł z VAT)

Transmitter Directly Modulated 1550nm 7dBm

Transmitter Directly Modulated 1550nm 7dBm

Moc wyjściowa 7 dBm, rozmiar 1U, wyświetlacz LCD/VFD, zakres częstotliwości 47-750/862 [MHz], obwód pre-distortion correction.

Cena: 2 629,72 zł netto (3 234,56 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 12mW/10.8dBm

Transmitter CATV 1310nm 12mW/10.8dBm

Optical transmitter with SNMP management, indoor, 1310nm XESTON DFB laser, 1 output port, 12mW output optical power, MGC/AGC, imperial F type female port, FC/APC or SC/APC connector, RJ45 and RS232 port, VFD, 19" 1U.

Cena: 2 633,15 zł netto (3 238,77 zł z VAT)

Transmitter Directly Modulated 1550nm 8dBm

Transmitter Directly Modulated 1550nm 8dBm

Moc wyjściowa 8 dBm, rozmiar 1U, wyświetlacz LCD/VFD, zakres częstotliwości 47-750/862 [MHz], obwód pre-distortion correction.

Cena: 2 646,84 zł netto (3 255,61 zł z VAT)

Transmitter Directly Modulated 1550nm 9dBm

Transmitter Directly Modulated 1550nm 9dBm

Moc wyjściowa 9 dBm, rozmiar 1U, wyświetlacz LCD/VFD, zakres częstotliwości 47-750/862 [MHz], obwód pre-distortion correction.

Cena: 2 663,96 zł netto (3 276,67 zł z VAT)

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Kolejowa 28, 55-300 Środa Śląska
Czynne od pn-pt od 08:30 do 16:30

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!