Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

Konwerter CATV SR1000A (bez filtra)

Konwerter CATV SR1000A (bez filtra)

Konwerter CATV dla FTTH. Nie wymaga zasilania. Długość fali roboczej: 1100 do 1620 nm, pasmo robocze: 45-1050 MHz.

Cena: 26,82 zł netto (32,99 zł z VAT)

Konwerter CATV SR1000A-F (z filtrem)

Konwerter CATV SR1000A-F (z filtrem)

Konwerter CATV dla FTTH (posiada filtr). Nie wymaga zasilania. Długość fali roboczej: 1550 nm, pasmo robocze: 45-1050 MHz.

Cena: 28,73 zł netto (35,34 zł z VAT)

Optyczny odbiornik SR2000A (z filtrem i AGC)

Optyczny odbiornik SR2000A (z filtrem i AGC)

Wbudowany filtr (1310 + 1490nm) i AGC, zasilanie 5V DC, optyczne straty odbiciowe > 45 dB, znamionowy poziom wyjściowy ≥ 88 dBµV, pobór mocy <3 W, wymiary 105x67x24, odbierana moc optyczna -7 do +2 dBm.

Cena: 57,74 zł netto (71,02 zł z VAT)

Optyczny odbiornik SR1000MF (z filtrem i AGC)

Optyczny odbiornik SR1000MF (z filtrem i AGC)

Wbudowany filtr (1310 + 1490nm) i AGC, zasilanie 12V DC, optyczne straty odbiciowe > 45 dB, znamionowy poziom wyjściowy ≥ 88 dBµV, pobór mocy <3 W, wymiary 105x67x24, odbierana moc optyczna -7 do +2 dBm.

Cena: 63,14 zł netto (77,66 zł z VAT)

Konwerter, Reciever CATV SR1000B (FWDM)

Konwerter, Reciever CATV SR1000B (FWDM)

Konwerter CATV dla FTTH. Nie wymaga zasilania. Wejście FWDM: 1310 + 1490 + 1550 nm, wyjście portu PON: 1310 + 1490nm, pasmo robocze: 45-1050 MHz.

Cena: 63,86 zł netto (78,55 zł z VAT)

Optyczny odbiornik, reciever SR1000-WDM

Optyczny odbiornik, reciever SR1000-WDM

Three wavelengths WDM (WDM z 3 kanałami), zasilanie 12V DC, optyczne straty odbiciowe > 45 dB, znamionowy poziom wyjściowy ≥ 88 dBµV, pobór mocy <3 W, wymiary 105x67x24, odbierana moc optyczna -18 do +2 dBm.

Cena: 76,83 zł netto (94,50 zł z VAT)

Optyczny odbiornik, reciever SR1000A-WDM, AGC

Optyczny odbiornik, reciever SR1000A-WDM, AGC

Three wavelengths WDM (WDM z 3 kanałami), zasilanie 12V DC, optyczne straty odbiciowe > 45 dB, znamionowy poziom wyjściowy ≥ 88 dBµV, pobór mocy <3 W, wymiary 105x67x24, odbierana moc optyczna -18 do +2 dBm. AGC

Cena: 82,23 zł netto (101,14 zł z VAT)

Transmitter Directly Modulated 1550nm 10dBm

Transmitter Directly Modulated 1550nm 10dBm

Moc wyjściowa 10 dBm, rozmiar 1U, wyświetlacz LCD/VFD, zakres częstotliwości 47-750/862 [MHz], obwód pre-distortion correction.

Cena: 2 753,50 zł netto (3 386,81 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 4mW/6dBm

Transmitter CATV 1310nm 4mW/6dBm

Optical transmitter with SNMP management, indoor, 1310nm XESTON DFB laser, 1 output port, 4mW output optical power, MGC/AGC, imperial F type female port, FC/APC or SC/APC connector, RJ45 and RS232 port, VFD, 19" 1U, SNMP.

Cena: 3 278,71 zł netto (4 032,81 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 6mW/7.8dBm

Transmitter CATV 1310nm 6mW/7.8dBm

Optical transmitter with SNMP maanagement, indoor, 1310nm XESTON DFB laser, 1 output port, 6mW output optical power, MGC/AGC, imperial F type female port, FC/APC or SC/APC connector, RJ45 and RS232 port, VFD, 19" 1U.

Cena: 3 332,74 zł netto (4 099,27 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 8mW/9dBm

Transmitter CATV 1310nm 8mW/9dBm

Optical transmitter with SNMP management, indoor, 1310nm XESTON DFB laser, 1 output port, 8mW output optical power, MGC/AGC, imperial F type female port, FC/APC or SC/APC connector, RJ45 and RS232 port, VFD, 19" 1U.

Cena: 3 368,76 zł netto (4 143,57 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 10mW/10dBm

Transmitter CATV 1310nm 10mW/10dBm

Optical transmitter with SNMP management, indoor, 1310nm XESTON DFB laser, 1 output port, 10mW output optical power, MGC/AGC, imperial F type female port, FC/APC or SC/APC connector, RJ45 and RS232 port, VFD, 19" 1U.

Cena: 3 440,80 zł netto (4 232,18 zł z VAT)

Amplituner, pompa 1550nm EDFA 19" 1U 14dBm

Amplituner, pompa 1550nm EDFA 19" 1U 14dBm

Cena: 3 440,80 zł netto (4 232,18 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 12mW/10.8dBm

Transmitter CATV 1310nm 12mW/10.8dBm

Optical transmitter with SNMP management, indoor, 1310nm XESTON DFB laser, 1 output port, 12mW output optical power, MGC/AGC, imperial F type female port, FC/APC or SC/APC connector, RJ45 and RS232 port, VFD, 19" 1U.

Cena: 3 480,42 zł netto (4 280,92 zł z VAT)

Amplituner, pompa 1550nm EDFA 19" 1U 15dBm

Amplituner, pompa 1550nm EDFA 19" 1U 15dBm

Cena: 3 494,83 zł netto (4 298,64 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 14mW/11.5dBm

Transmitter CATV 1310nm 14mW/11.5dBm

Optical transmitter with SNMP management, indoor, 1310nm XESTON DFB laser, 1 output port, 14mW output optical power, MGC/AGC, imperial F type female port, FC/APC or SC/APC connector, RJ45 and RS232 port, VFD, 19" 1U.

Cena: 3 548,86 zł netto (4 365,10 zł z VAT)

Amplituner, pompa 1550nm EDFA 19" 1U 16dBm

Amplituner, pompa 1550nm EDFA 19" 1U 16dBm

Cena: 3 595,69 zł netto (4 422,70 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 16mW/12dBm

Transmitter CATV 1310nm 16mW/12dBm

Optical transmitter with SNMP management, indoor, 1310nm XESTON DFB laser, 1 output port, 16mW output optical power, MGC/AGC, imperial F type female port, FC/APC or SC/APC connector, RJ45 and RS232 port, VFD, 19" 1U.

Cena: 3 638,91 zł netto (4 475,86 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 18mW/12.6dBm

Transmitter CATV 1310nm 18mW/12.6dBm

Optical transmitter with SNMP management, indoor, 1310nm XESTON DFB laser, 1 output port, 18mW output optical power, MGC/AGC, imperial F type female port, FC/APC or SC/APC connector, RJ45 and RS232 port, VFD, 19" 1U.

Cena: 3 692,94 zł netto (4 542,32 zł z VAT)

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Kolejowa 28, 55-300 Środa Śląska
Czynne od pn-pt od 08:30 do 16:30

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!