Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Transmitter 1310nm


Transmittery służą do zmiany sygnałów telewizyjnych podawanych przez kabel koncentratyczny, zgodnie z założeniem sieci FTTH lub FTTB. Jego zadaniem jest modulowanie sygnału optycznego w taki sposób, aby za jego pomocą możliwe było przesłanie programów cyfrowych dostępnych w sieci kablowej. Dzięki temu dalsza transmisja do receiverów może odbywać się za pomocą światłowodów.

Przykładowe transmittery w naszej ofercie:
Transmitter 1310nm CATV 4mW/6dBm: zakres działania kanału wejściowego tego transmitera 1310nm wynosi od 45 do 860 MHZ. Moc wyjściowa to 4mW a straty połączeniowe 6dBm.
Transmitter 1310nm CATV 16mW/12dBm: moc wyjściowa – 16 mW oraz straty połączeniowe na poziomie 12 dBm.
Transmitter 1310nm CATV 24mW/13,8dBm: podobnie jak przy poprzedniku z tą różnicą, że tutaj moc wyjściowa wynosząca 24 mW oraz straty połączeniowe na poziomie 13,8 dBm.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi urządzeniami do montażu telewizji kablowej CATV oraz z urządzeniami pomiarowymi.

1
Transmitter CATV 1310nm 4mW/6dBm

Transmitter CATV 1310nm 4mW/6dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 4mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 547,17 zł netto (3 133,02 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 6mW/7.8dBm

Transmitter CATV 1310nm 6mW/7.8dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 6mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 604,29 zł netto (3 203,28 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 8mW/9dBm

Transmitter CATV 1310nm 8mW/9dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 8mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 642,37 zł netto (3 250,12 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 10mW/10dBm

Transmitter CATV 1310nm 10mW/10dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 10mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 718,53 zł netto (3 343,79 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 12mW/10.8dBm

Transmitter CATV 1310nm 12mW/10.8dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 12mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 760,41 zł netto (3 395,30 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 14mW/11.5dBm

Transmitter CATV 1310nm 14mW/11.5dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 14mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 832,77 zł netto (3 484,31 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 16mW/12dBm

Transmitter CATV 1310nm 16mW/12dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 16mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 927,96 zł netto (3 601,39 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 18mW/12.6dBm

Transmitter CATV 1310nm 18mW/12.6dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 18mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 985,08 zł netto (3 671,65 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 20mW/13dBm

Transmitter CATV 1310nm 20mW/13dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 20mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 3 042,20 zł netto (3 741,91 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 22mW/13.6dBm

Transmitter CATV 1310nm 22mW/13.6dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 22mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 3 099,32 zł netto (3 812,16 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 24mW/13.8dBm

Transmitter CATV 1310nm 24mW/13.8dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 24mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 3 133,59 zł netto (3 854,32 zł z VAT)

1

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!