Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Transmitter 1310nm | Transmittery CATV


Transmittery 1310nm służą do zmiany sygnałów telewizyjnych podawanych przez kabel koncentratyczny, zgodnie z założeniem sieci FTTH lub FTTB.

Transmitter 1310nm – produkty w Intersell


Transmitter 1310nm CATV 4mW/6dBm


Transmitter 1310nm zamienia sygnał telewizji kablowej, który podawany jest poprzez kabel koncentryczny na sygnał optyczny, przez co można go wysyłać do recieverów za pomocą światłowodów. Transmitter 1310nm moduluje sygnał optyczny i umieszcza w nim sygnał sieci kablowej zawierający różne programy cyfrowe. Zakres działania kanału wejściowego tego transmitera 1310nm wynosi od 45 do 860 MHZ.

Transmitter 1310nm CATV 16mW/12dBM


To co odróżnia tenże transmitter 1310nm od poprzedniego, to jego moc wyjściowa – 16 mW oraz straty połączeniowe 12 dBm.

Transmitter 1310nm CATV 24mW/13,8dBm


Podobnie jak przy poprzedniku jedyną różnicą między tym transmitterem 1310nm a poprzednimi to jego moc wyjściowa wynosząca 24 mW oraz straty połączeniowe na poziomie 13,8 dBm.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi urządzeniami do montażu telewizji kablowej CATV oraz z urządzeniami pomiarowymi.
1
Transmitter CATV 1310nm 4mW/6dBm

Transmitter CATV 1310nm 4mW/6dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 4mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 548,44 zł netto (3 134,58 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 6mW/7.8dBm

Transmitter CATV 1310nm 6mW/7.8dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 6mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 605,63 zł netto (3 204,92 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 8mW/9dBm

Transmitter CATV 1310nm 8mW/9dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 8mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 643,75 zł netto (3 251,81 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 10mW/10dBm

Transmitter CATV 1310nm 10mW/10dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 10mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 720,00 zł netto (3 345,60 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 12mW/10.8dBm

Transmitter CATV 1310nm 12mW/10.8dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 12mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 761,94 zł netto (3 397,19 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 14mW/11.5dBm

Transmitter CATV 1310nm 14mW/11.5dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 14mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 834,38 zł netto (3 486,29 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 16mW/12dBm

Transmitter CATV 1310nm 16mW/12dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 16mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 929,69 zł netto (3 603,52 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 18mW/12.6dBm

Transmitter CATV 1310nm 18mW/12.6dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 18mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 2 986,88 zł netto (3 673,86 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 20mW/13dBm

Transmitter CATV 1310nm 20mW/13dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 20mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 3 044,06 zł netto (3 744,19 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 22mW/13.6dBm

Transmitter CATV 1310nm 22mW/13.6dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 22mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 3 101,25 zł netto (3 814,54 zł z VAT)

Transmitter CATV 1310nm 24mW/13.8dBm

Transmitter CATV 1310nm 24mW/13.8dBm

Transmitter z zarządzaniem SNMP. Posiada laser 1310nm XESTON DFB, 1 port wyjściowy, 24mW mocy wyjściowej, MGC/AGC, port żeński typu F, złącze FC/APC lub SC/APC, port RJ45 i RS232, VFD. Rozmiar: 19" 1U. Do użytku wewnątrz pomieszczeń

Cena: 3 135,56 zł netto (3 856,74 zł z VAT)

1

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!