Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Reflektometry optyczne ShinewayTech PalmODTR PON

Reflektometry optyczne PON służące do lokalizowania zdarzeń oraz uszkodzeń włókna światłowodowego a także do drukowania raportów i certyfikowania tras światłowodowych w Pasywnych Sieciach Optycznych PON FTTX.
Reflektometry optyczne ShinewayTech PalmOTDR PON to w pełni profesjonalne urządzenia, które jakością i możliwościami nie ustępują odpowiednikami oferowanymi przez amerykańskich lub japońskich producentów. Bez problemu wykonują pomiary i wykrywają splittery oraz posiadają filtr dla połączeń aktywnych.
UWAGA: Reflektometry posiadają menu w języku polskim.

1
ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych Palm OTDR P11C 37dB 1625nm z PPM, PON BASIC

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych Palm OTDR P11C 37dB 1625nm z PPM, PON BASIC

OTDR umożliwiający rozwiązywanie problemów z PON: Filtrowany 1625nm (LIVE) z zakresem 37dB. EDZ: 0.8m. ADZ: 4.5m. Przejście przez splitter. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Wbudowany PON Power Meter (patrz PPM-50). Opcjonalnie VFL/SLS

Cena: 9 216,44 zł netto (11 336,22 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych Palm OTDR P11C 37dB 1625nm z PPM, PON ADVANCED

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych Palm OTDR P11C 37dB 1625nm z PPM, PON ADVANCED

OTDR umożliwiający rozwiązywanie problemów z PON: Filtrowany 1625nm (LIVE) z zakresem 37dB. EDZ: 0.8m. ADZ: 4.5m. Przejście przez splitter. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Wbudowany PON Power Meter (patrz PPM-50). Posiada także moduły: Wizualny Lokalizator Uszkodzeń (VFL), Stabilizowane Źródło Światła (SLS) (długości takie same jak OTDR), Miernik Mocy Optycznej (6 długości), Optyczny Inspektor Złączy (MCI100 - opcjonalnie).

Cena: 9 785,63 zł netto (12 036,32 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/X 38/37/37dB 1310/1550/1625nm, PON BASIC

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/X 38/37/37dB 1310/1550/1625nm, PON BASIC

PON online OTDR: 1310/1550/1625nm z zakresem 38/37/37dB. EDZ: 0.8m. ADZ: 4.5m. Filtrowany 1625nm (LIVE), przejście przez splitter. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Opcjonalnie VFL/OPM/SLS

Cena: 12 676,23 zł netto (15 591,76 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR P31C 38/37/37dB 1310/1550/1625nm z PPM, PON BASIC

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR P31C 38/37/37dB 1310/1550/1625nm z PPM, PON BASIC

PON OTDR: 1310/1550/1625nm (1625nm LIVE) z zakresem 38/37/37dB. EDZ: 0.8m. ADZ: 4.5m. Przejście przez splitter. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Wbudowany PON Power Meter (patrz PPM-50). Opcjonalnie SLS

Cena: 12 741,85 zł netto (15 672,48 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/P 38/37/37dB 1310/1490/1550nm, PON BASIC

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/P 38/37/37dB 1310/1490/1550nm, PON BASIC

PON OTDR na etapie budowy: 1310/1490/1550nm z zakresem 38/37/37dB. EDZ: 0.8m. ADZ: 4.5m. Przejście przez splitter. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Opcjonalnie VFL/OPM/SLS

Cena: 13 055,69 zł netto (16 058,50 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR P31C 38/37/37dB 1310/1550/1625nm z PPM, PON ADVANCED

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR P31C 38/37/37dB 1310/1550/1625nm z PPM, PON ADVANCED

PON OTDR: 1310/1550/1625nm (1625nm LIVE) z zakresem 38/37/37dB. EDZ: 0.8m. ADZ: 4.5m. Przejście przez splitter. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Wbudowany PON Power Meter (patrz PPM-50). Posiada także moduły: Wizualny Lokalizator Uszkodzeń (VFL), Stabilizowane Źródło Światła (SLS) (długości takie same jak OTDR), Miernik Mocy Optycznej (6 długości), Optyczny Inspektor Złączy (MCI100 - opcjonalnie).

Cena: 13 511,04 zł netto (16 618,58 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/X 38/37/37dB 1310/1550/1625nm, PON ADVANCED

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/X 38/37/37dB 1310/1550/1625nm, PON ADVANCED

PON online OTDR: 1310/1550/1625nm z zakresem 38/37/37dB. EDZ: 0.8m. ADZ: 4.5m. Filtrowany 1625nm (LIVE), przejście przez splitter. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Posiada także moduły: Wizualny Lokalizator Uszkodzeń (VFL), Stabilizowane Źródło Światła (SLS) (długości takie same jak OTDR), Miernik Mocy Optycznej (6 długości), Optyczny Inspektor Złączy (MCI100 - opcjonalnie).

Cena: 13 530,02 zł netto (16 641,92 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/P 38/37/37dB 1310/1490/1550nm, PON ADVANCED

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/P 38/37/37dB 1310/1490/1550nm, PON ADVANCED

PON OTDR na etapie budowy: 1310/1490/1550nm z zakresem 38/37/37dB. EDZ: 0.8m. ADZ: 4.5m. Przejście przez splitter. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Posiada także moduły: Wizualny Lokalizator Uszkodzeń (VFL), Stabilizowane Źródło Światła (SLS) (długości takie same jak OTDR), Miernik Mocy Optycznej (6 długości), Optyczny Inspektor Złączy (MCI100 - opcjonalnie).

Cena: 13 909,48 zł netto (17 108,66 zł z VAT)

1

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!