Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

1
Pigtail SM jednomodowy, 1M, G.652D, 0.9mm, SC/APC

Pigtail SM jednomodowy, 1M, G.652D, 0.9mm, SC/APC

Cena: 4,57 zł netto (5,62 zł z VAT)

Pigtail SM jednomodowy, 1M, G.657A, 0.9mm, SC/APC

Pigtail SM jednomodowy, 1M, G.657A, 0.9mm, SC/APC

Cena: 4,57 zł netto (5,62 zł z VAT)

Złącze SOC Splice On Connector, FTTH, SC/APC

Złącze SOC Splice On Connector, FTTH, SC/APC

Dla spawarek DVP

Cena: 6,94 zł netto (8,54 zł z VAT)

Złącze SOC Splice On Connector, FTTH, SC/UPC

Złącze SOC Splice On Connector, FTTH, SC/UPC

Cena: 6,94 zł netto (8,54 zł z VAT)

TŁUMIK ŚWIATŁOWODOWY LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 10DB 1310+1550NM

TŁUMIK ŚWIATŁOWODOWY LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 10DB 1310+1550NM

Tłumik światłowodowy o tłumienności 10dB. Wtyk LC, męsko-żeński (nasadka)

Cena: 26,20 zł netto (32,23 zł z VAT)

TŁUMIK ŚWIATŁOWODOWY LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 1DB 1310+1550NM

TŁUMIK ŚWIATŁOWODOWY LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 1DB 1310+1550NM

Tłumik światłowodowy o tłumienności 1dB. Wtyk LC, męsko-żeński (nasadka)

Cena: 26,20 zł netto (32,23 zł z VAT)

TŁUMIK ŚWIATŁOWODOWY SC/APC(F)-SC/APC(M) 10DB 1310+1550NM

TŁUMIK ŚWIATŁOWODOWY SC/APC(F)-SC/APC(M) 10DB 1310+1550NM

Tłumik światłowodowy o tłumienności 10dB. Wtyk SC/APC (zielony), męsko-żeński (nasadka)

Cena: 27,80 zł netto (34,19 zł z VAT)

TŁUMIK ŚWIATŁOWODOWY SC/UPC(F)-SC/UPC(M) 10DB 1310+1550NM

TŁUMIK ŚWIATŁOWODOWY SC/UPC(F)-SC/UPC(M) 10DB 1310+1550NM

Tłumik światłowodowy o tłumienności 10dB. Wtyk SC/UPC (niebieski), męsko-żeński (nasadka)

Cena: 27,80 zł netto (34,19 zł z VAT)

Splitter PLC 1:2 Bez złączy w stalowej tubie

Splitter PLC 1:2 Bez złączy w stalowej tubie

Cena: 43,28 zł netto (53,23 zł z VAT)

Splitter PLC 1:2 ze złączami SC/UPC w stalowej tubie

Splitter PLC 1:2 ze złączami SC/UPC w stalowej tubie

Cena: 43,28 zł netto (53,23 zł z VAT)

Skrzynka światłowodowa, przełącznica (mufa), 2 Wejścia, 16 Wyjść

Skrzynka światłowodowa, przełącznica (mufa), 2 Wejścia, 16 Wyjść

Przełącznica 2 wejścia, 16 wyjść.

Cena: 50,60 44,99 zł netto (55,34 zł z VAT)

Splitter PLC 1:4 Bez złączy w stalowej tubie

Splitter PLC 1:4 Bez złączy w stalowej tubie

Cena: 50,33 zł netto (61,91 zł z VAT)

Splitter PLC 1:8 Bez złączy w stalowej tubie

Splitter PLC 1:8 Bez złączy w stalowej tubie

Cena: 72,52 zł netto (89,20 zł z VAT)

Przełącznica 19" Rack 24x SC Simplex Stała

Przełącznica 19" Rack 24x SC Simplex Stała

Stała przełącznica, śruby montażowe i tacka na 24 spawy w komplecie.

Cena: 73,82 zł netto (90,80 zł z VAT)

Przełącznica 19" Rack 24x SC Simplex Wysuwana

Przełącznica 19" Rack 24x SC Simplex Wysuwana

Wysuwana przełącznica PREMIUM, śruby montażowe i 2 tacki na 24 spawy każda w komplecie.

Cena: 91,62 zł netto (112,69 zł z VAT)

Splitter PLC 1:16 Bez złączy w stalowej tubie

Splitter PLC 1:16 Bez złączy w stalowej tubie

Cena: 152,77 zł netto (187,91 zł z VAT)

Splitter PLC 1:32 Bez złączy w stalowej tubie

Splitter PLC 1:32 Bez złączy w stalowej tubie

Cena: 216,79 zł netto (266,65 zł z VAT)

Mufa światłowodowa DOME FOSC-7001 do ziemi/na słup 72 spawy

Mufa światłowodowa DOME FOSC-7001 do ziemi/na słup 72 spawy

4 wejścia/wyjścia, 3 x tacka na 24 spawy każda, w komplecie akcesoria montażowe.

Cena: 257,03 zł netto (316,15 zł z VAT)

Splitter PLC 1:64 Bez złączy w stalowej tubie

Splitter PLC 1:64 Bez złączy w stalowej tubie

Cena: 456,26 zł netto (561,20 zł z VAT)

1

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Kolejowa 28, 55-300 Środa Śląska
Czynne od pn-pt od 08:30 do 16:30

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!