Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Aktywne sieci P2P

Aktywne sieci P2P to komplementarne, oszczędne i w pełni wydajne moduły, dostosowane do odpowiednich szybkości i transmisji (zgodnie z zapotrzebowaniem). Łączone za pomocą routerów, switchów i innych urządzeń ze światłowodem SM.

W ofercie Intersell znajdują się moduły SFP, moduły SFP+, mediakonwertery czy moduły GEPON, które wchodzą w skład aktywnych sieci P2P. Urządzenia takie jak moduły SFP to inaczej transceivery. Stanowią wkładki portu światłowodowego do transmisji Ethernet.

Aktywne sieci P2P w Intersell to moduły najwyższej jakości, dzięki czemu instalacja, jak i działanie sieci po ich zamontowaniu to ogromne usprawnienie dla sieci światłowodowej.

1
Moduł SFP 6C-SFP-0301 1.25Gbps, 550m, MM

Moduł SFP 6C-SFP-0301 1.25Gbps, 550m, MM

Moduły SFP 850nm VCSEL 1.25Gbps to oszczędne i wysoce wydajne moduły, obsługujące przepływ danych z szybkością 1.25Gbps i transmisję w włóknie wielomodowym na dystansie 550m.

Cena: 49,89 zł netto (61,36 zł z VAT)

Moduł SFP 1310nm, Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km

Moduł SFP 1310nm, Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km

Transceivery (moduły) to wkładki wyposażenia portu światłowodowego do transmisji sieciowej Ethernet (switche, media konwertery). Długość fali TX [nm]: 1310, Długość fali RX [nm]: 1310

Cena: 49,99 zł netto (61,49 zł z VAT)

Moduł SFP WDM, TX:1310, RX:1550, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km

Moduł SFP WDM, TX:1310, RX:1550, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km

Transceivery (moduły) to wkładki wyposażenia portu światłowodowego do transmisji sieciowej Ethernet (switche, media konwertery). Długość fali TX [nm]: 1310, Długość fali RX [nm]: 1550

Cena: 59,99 zł netto (73,79 zł z VAT)

Moduł SFP WDM, TX:1550, RX:1310, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km

Moduł SFP WDM, TX:1550, RX:1310, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km

Transceivery (moduły) to wkładki wyposażenia portu światłowodowego do transmisji sieciowej Ethernet (switche, media konwertery). Długość fali TX [nm]: 1550, Długość fali RX [nm]: 1310

Cena: 59,99 zł netto (73,79 zł z VAT)

Mediakonwerter 6C-MC-300A 10/100Base-T Ethernet z portem SFP

Mediakonwerter 6C-MC-300A 10/100Base-T Ethernet z portem SFP

Ten konwerter został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu ogromnego zapotrzebowania na instalację sieci gigabitowej. Może rozszerzyć sieć gigabitową (opartą na przewodach miedzianych) za pomocą kabla światłowodowego na maksymalną odległość do 80km. Urządzenie posiada 1 slot SFP FE (bez transceivera SFP zainstalowanego wewnątrz).

Cena: 85,39 zł netto (105,03 zł z VAT)

Moduł SFP+ 6C-SFP+-LR 10Gbps, 10km, SM Dual Fiber

Moduł SFP+ 6C-SFP+-LR 10Gbps, 10km, SM Dual Fiber

Ten transceiver 1310nm DFB 10Gbit SFP+ jest przeznaczony do transmisji i odbioru danych optycznych za pomocą jednomodowego światłowodu w łączu o długości 10km/20km. Wykorzystywany do połączenia routera, switcha lub innego urządzenia ze światłowodem SM.

Cena: 98,65 zł netto (121,34 zł z VAT)

Moduł SFP+ 6C-SFP+-SR 10Gbps, 300m, MM

Moduł SFP+ 6C-SFP+-SR 10Gbps, 300m, MM

Ten transceiver 850nm VCSEL 10Gbit SFP+ jest przeznaczony do transmisji i odbioru danych optycznych za pomocą wielomodowego światłowodu 50/125μm lub 62.5/125μm w łączu o maksymalnej długości 300m (2000MHz/km). Wykorzystywany do połączenia routera, switcha lub innego urządzenia ze światłowodem MM.

Cena: 102,39 zł netto (125,94 zł z VAT)

GEPON (EPON) Moduł SFP BC+ OLT 1.25gbit

GEPON (EPON) Moduł SFP BC+ OLT 1.25gbit

Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+

Cena: 389,00 zł netto (478,47 zł z VAT)

1

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!