Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Mierniki mocy optycznej PON

Urządzenia pomiarowe PON świetnie pasujące do zastosowań FTTx. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie projektowane i budowane są nowe sieci PON. Niezastąpione również podczas działań konserwacyjnych i serwisowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia, które potrafią nawet obslugiwać wszystkie 3 fale danego włókna (jednocześnie)

1
Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-3213

Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-3213

Urządzenie to jest świetne to zastosowań w FTTx. Oferuje jednoczesny pomiar dla wszystkich trzech długości fal włókna (1310nm, 1490nm, 1550nm), może być również wykorzystywane w pomiarze Burst mode 1310nm w kierunku upstream (od klienta).

Cena: 847,80 zł netto (1 042,79 zł z VAT)

Miernik mocy PON, PPM, INT-TC-98B - złącze SC/APC

Miernik mocy PON, PPM, INT-TC-98B - złącze SC/APC

Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy z sieciami PON, zarówno na etapie tworzenia, jak i konserwacji. Jest to kompletne rozwiązanie dla sieci PON. Posiada złącze SC/APC.

Cena: 1 005,02 zł netto (1 236,17 zł z VAT)

Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-3213AP

Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-3213AP

Urządzenie to jest świetne to zastosowań w FTTx. Oferuje jednoczesny pomiar dla wszystkich trzech długości fal włókna (1310nm, 1490nm, 1550nm), może być również wykorzystywane w pomiarze Burst mode 1310nm w kierunku upstream (od klienta). Ten model posiada również miernik mocy optycznej.

Cena: 1 070,16 zł netto (1 316,30 zł z VAT)

Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-3213AV

Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-3213AV

Urządzenie to jest świetne to zastosowań w FTTx. Oferuje jednoczesny pomiar dla wszystkich trzech długości fal włókna (1310nm, 1490nm, 1550nm), może być również wykorzystywane w pomiarze Burst mode 1310nm w kierunku upstream (od klienta). Ten model posiada również wizualny lokalizator uszkodzeń.

Cena: 1 100,16 zł netto (1 353,20 zł z VAT)

Miernik mocy PON, PPM, INT-TC-98B-P - złącze SC/APC oraz OPM i VLS

Miernik mocy PON, PPM, INT-TC-98B-P - złącze SC/APC oraz OPM i VLS

Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy z sieciami PON, zarówno na etapie tworzenia, jak i konserwacji. Jest to kompletne rozwiązanie dla sieci PON. Posiada złączę SC/APC, miernik mocy optycznej pracujący na -50 do +26dBm oraz VFL 1mW.

Cena: 1 123,95 zł netto (1 382,46 zł z VAT)

Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-3213A

Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-3213A

Urządzenie to jest świetne to zastosowań w FTTx. Oferuje jednoczesny pomiar dla wszystkich trzech długości fal włókna (1310nm, 1490nm, 1550nm), może być również wykorzystywane w pomiarze Burst mode 1310nm w kierunku upstream (od klienta). Ten model posiada również miernik mocy optycznej i wizualny lokalizator uszkodzeń.

Cena: 1 254,77 zł netto (1 543,37 zł z VAT)

ShinewayTech PPM-50 Miernik mocy PON

ShinewayTech PPM-50 Miernik mocy PON

Miernik mocy optycznej PON umożliwia sprawdzenie poprawności wykonanej instalacji światłowodowej w technologii PON. Zakresy pomiarowe: -40 do +10 dBm na 1310nm, -40 do +12 dBm na 1490nm, -40 do +20 dBm na 1550nm, złącza FC / UPC, port USB i oprogramowanie do PC

Cena: 1 778,96 zł netto (2 188,12 zł z VAT)

1

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!