Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Włókna rozbiegowe do OTDR

Profesjonalne i ekonomiczne włókna rozbiegowe dedykowane reflektometrom OTDR. Eliminują martwe strefy reflektometru optycznego.
Sprawia to, że są one niezawodnymi i nieocenionymi urządzeniami, które dodatkowo bez problemów przechodzą skrupulatne testy kalibracyjne zgodnie z normą INRR.

1
OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 100M SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 100M SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 100m - SC/UPC-SC/UPC

Cena: 190,08 zł netto (233,80 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 100M SC/APC-SC/APC G657A1

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 100M SC/APC-SC/APC G657A1

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 100m - SC/APC-SC/APC

Cena: 192,95 zł netto (237,33 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 100M MM SC/UPC-SC/UPC

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 100M MM SC/UPC-SC/UPC

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 100m -MM - SC/UPC-SC/UPC

Cena: 209,44 zł netto (257,61 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 500m SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 500m SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 500m - SC/UPC-SC/UPC

Cena: 232,99 zł netto (286,58 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 500m SC/APC-SC/APC G657A1

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 500m SC/APC-SC/APC G657A1

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 500m - SC/APC-SC/APC

Cena: 237,82 zł netto (292,52 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/APC-SC/APC G652D

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/APC-SC/APC G652D

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 1km - SC/APC-SC/APC

Cena: 266,15 zł netto (327,36 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 1km - SC/UPC-SC/UPC

Cena: 266,15 zł netto (327,36 zł z VAT)

Profesjonalne włókno rozbiegowe do reflektometru OTDR, SM, 500m, SC/APC lub inne złącze

Profesjonalne włókno rozbiegowe do reflektometru OTDR, SM, 500m, SC/APC lub inne złącze

Profesjonalne włókno rozbiegowe bardzo dobrej jakości, duża trwałość pozwoli służyć przez wiele lat. Długość 500m ze złączami wymaganymi przez klienta.

Cena: 960,21 zł netto (1 181,06 zł z VAT)

Profesjonalne włókno rozbiegowe do reflektometru OTDR, SM, 1000m, SC/APC lub inne złącze

Profesjonalne włókno rozbiegowe do reflektometru OTDR, SM, 1000m, SC/APC lub inne złącze

Profesjonalne włókno rozbiegowe bardzo dobrej jakości, duża trwałość pozwoli służyć przez wiele lat. Długość 1km ze złączami wymaganymi przez klienta.

Cena: 967,74 zł netto (1 190,32 zł z VAT)

Profesjonalne włókno rozbiegowe do reflektometru OTDR, SM, 2000m, SC/APC lub inne złącze

Profesjonalne włókno rozbiegowe do reflektometru OTDR, SM, 2000m, SC/APC lub inne złącze

Profesjonalne włókno rozbiegowe bardzo dobrej jakości. Duża trwałość pozwoli służyć przez wiele lat. Długość 2km ze złączami wymaganymi przez klienta.

Cena: 1 332,79 zł netto (1 639,33 zł z VAT)

1

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!