Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Narzędzia i akcesoria optyczne

Narzędzia i akcesoria optyczne dedykowane do montażu, serwisu i diagnozy światłowodów. Strippery, rozbiegówki, wizualne lokalizatory, nożyce, czyściki, a także chusteczki bezpyłowe oraz od niedawna włókna szklane do przeciągania kabli – wszystko to po to, by ułatwić i usprawnić wszelkie działania manualne związane z technologią światłowodową.

Narzędzia optyczne, takie jak precyzyjny półautomatyczny nóż do włókien światłowodowych, mikroskop optyczny do badania jakości światłowodów, akcesoria czyszczące do złączy światłowodowych są podstawą w codziennej pracy technika zakładającego i naprawiającego sieci światłowodowe.

W ofercie Intersell znajdą Państwo również całe zestawy narzędziowe dla instalatora, w których skład wchodzą gilotyny do włókien, mierniki mocy optycznej, strippery, slittery, nożyce do Kevlaru oraz inne narzędzia, które są podstawą w pracy.

Czyścik do złączy 2.5mm (np. SC) w kształcie długopisu.

Czyścik do złączy 2.5mm (np. SC) w kształcie długopisu.

Przeznaczony do złączy SC, FC lub ST, uniwersalne złącze 2.5mm, Ponad 750 cykli czyszczenia.

Cena: 203,44 119,00 zł netto (146,37 zł z VAT)

Czyścik do złączy 1.25mm (np. LC) w kształcie długopisu.

Czyścik do złączy 1.25mm (np. LC) w kształcie długopisu.

Przeznaczony do złączy LC i MU, uniwersalne złącze 1.25mm, Ponad 750 cykli czyszczenia.

Cena: 207,26 119,00 zł netto (146,37 zł z VAT)

Adapter AC/DC zasilacz, ładowarka do spawarek DVP

Adapter AC/DC zasilacz, ładowarka do spawarek DVP

Cena: 120,00 zł netto (147,60 zł z VAT)

Stripper wzdłużny izolacji kabla

Stripper wzdłużny izolacji kabla

Do rozcinania wzdłużnego kabli np. szybkiego dostępu, kabli z luźna tubą lub paskowych i ekstrakcji z nich włókien w miejscach przelotowych.

Cena: 135,43 zł netto (166,58 zł z VAT)

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-1 1mW VLS

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-1 1mW VLS

Cena: 157,26 zł netto (193,43 zł z VAT)

Grzałka do piecyka do spawarek światłowodowych DVP (uniwersalna)

Grzałka do piecyka do spawarek światłowodowych DVP (uniwersalna)

Uniwersalna grzałka do piecyków DVP-740 i DVP-760

Cena: 162,63 zł netto (200,03 zł z VAT)

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 4,5mm (średnica), 50m, żółty

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 4,5mm (średnica), 50m, żółty

Włókno szklane służące do przeciągania kabli w trudno dostępnych miejsach. Umieszczone na metalowym stelażu. Kolor: żółty, średnica: 4,5mm, długość: 50m.

Cena: 163,50 zł netto (201,11 zł z VAT)

Kaseta czyszcząca do złączy światłowodowych 1.25mm i 2.5mm

Kaseta czyszcząca do złączy światłowodowych 1.25mm i 2.5mm

Urządzenie służące do czyszczenia złączy w sposób bezalkoholowy. Łatwość użycia i skuteczność pracy czynią go niezwykle przydatnym narzędziem, zapewniającym wysoką jakość połączenia włókna optycznego.

Cena: 179,00 zł netto (220,17 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 100M SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 100M SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 100m - SC/UPC-SC/UPC

Cena: 189,89 zł netto (233,56 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 100M SC/APC-SC/APC G657A1

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 100M SC/APC-SC/APC G657A1

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 100m - SC/APC-SC/APC

Cena: 192,75 zł netto (237,08 zł z VAT)

Obudowa piecyka do spawarek światłowodowych DVP dla złączy SOC (bez grzałki)

Obudowa piecyka do spawarek światłowodowych DVP dla złączy SOC (bez grzałki)

Uniwersalny piecyk umożliwiający dodatkowo spawanie złączy SOC.

Cena: 204,63 zł netto (251,69 zł z VAT)

Obudowa piecyka do spawarek światłowodowych DVP - automat (bez grzałki)

Obudowa piecyka do spawarek światłowodowych DVP - automat (bez grzałki)

Uniwersalny piecyk umożliwiający automatyczne wygrzewanie po wykonanym spawie.

Cena: 204,63 zł netto (251,69 zł z VAT)

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 4,5mm (średnica), 75m, żółty

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 4,5mm (średnica), 75m, żółty

Włókno szklane służące do przeciągania kabli w trudno dostępnych miejsach. Umieszczone na metalowym stelażu. Kolor: żółty, średnica: 4,5mm, długość: 75m.

Cena: 207,00 zł netto (254,61 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 100M MM SC/UPC-SC/UPC

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 100M MM SC/UPC-SC/UPC

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 100m -MM - SC/UPC-SC/UPC

Cena: 209,17 zł netto (257,28 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 500m SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 500m SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 500m - SC/UPC-SC/UPC

Cena: 232,60 zł netto (286,10 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 500m SC/APC-SC/APC G657A1

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 500m SC/APC-SC/APC G657A1

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 500m - SC/APC-SC/APC

Cena: 237,41 zł netto (292,01 zł z VAT)

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 4,5mm (średnica), 100m, żółty

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 4,5mm (średnica), 100m, żółty

Włókno szklane służące do przeciągania kabli w trudno dostępnych miejsach. Umieszczone na metalowym stelażu. Kolor: żółty, średnica: 4,5mm, długość: 100m.

Cena: 240,00 zł netto (295,20 zł z VAT)

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-30 30mW VLS

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-30 30mW VLS

Emituje dobrze widoczną wiązkę promieniowania, która ułatwia znajdowanie uszkodzeń włókna lub złącza. Moc: 30mW. Zasięg (przybliżony): 25km.

Cena: 264,52 zł netto (325,36 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/APC-SC/APC G652D

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/APC-SC/APC G652D

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 1km - SC/APC-SC/APC

Cena: 265,51 zł netto (326,58 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 1km - SC/UPC-SC/UPC

Cena: 265,51 zł netto (326,58 zł z VAT)

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!