Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Narzędzia i akcesoria optyczne

Narzędzia i akcesoria optyczne dedykowane do montażu, serwisu i diagnozy światłowodów. Strippery, rozbiegówki, wizualne lokalizatory, nożyce, czyściki, a także chusteczki bezpyłowe oraz od niedawna włókna szklane do przeciągania kabli – wszystko to po to, by ułatwić i usprawnić wszelkie działania manualne związane z technologią światłowodową.

Narzędzia optyczne, takie jak precyzyjny półautomatyczny nóż do włókien światłowodowych, mikroskop optyczny do badania jakości światłowodów, akcesoria czyszczące do złączy światłowodowych są podstawą w codziennej pracy technika zakładającego i naprawiającego sieci światłowodowe.

W ofercie Intersell znajdą Państwo również całe zestawy narzędziowe dla instalatora, w których skład wchodzą gilotyny do włókien, mierniki mocy optycznej, strippery, slittery, nożyce do Kevlaru oraz inne narzędzia, które są podstawą w pracy.

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 500m SC/APC-SC/APC G657A1

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 500m SC/APC-SC/APC G657A1

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 500m - SC/APC-SC/APC

Cena: 236,90 zł netto (291,39 zł z VAT)

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 4,5mm (średnica), 100m, żółty

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 4,5mm (średnica), 100m, żółty

Włókno szklane służące do przeciągania kabli w trudno dostępnych miejsach. Umieszczone na metalowym stelażu. Kolor: żółty, średnica: 4,5mm, długość: 100m.

Cena: 240,00 zł netto (295,20 zł z VAT)

Zestaw akcesoriów czyszczących do złączy światłowodowych 2.5mm i 1.25mm SC, LC itp.

Zestaw akcesoriów czyszczących do złączy światłowodowych 2.5mm i 1.25mm SC, LC itp.

Zestaw trzech narzędzi czyszczących przeznaczony do wszystkich rodzajów złączy światłowodowych, zarówno przez adaptery metodą One-click, jak i bezpośrednio do connectorów taśmą czyszczącą.

Cena: 401,78 259,00 zł netto (318,57 zł z VAT)

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-30 30mW VLS

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-30 30mW VLS

Emituje dobrze widoczną wiązkę promieniowania, która ułatwia znajdowanie uszkodzeń włókna lub złącza. Moc: 30mW. Zasięg (przybliżony): 25km.

Cena: 263,84 zł netto (324,52 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/APC-SC/APC G652D

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/APC-SC/APC G652D

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 1km - SC/APC-SC/APC

Cena: 264,71 zł netto (325,59 zł z VAT)

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/UPC-SC/UPC G652D

OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 1km - SC/UPC-SC/UPC

Cena: 264,71 zł netto (325,59 zł z VAT)

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 6mm (średnica), 50m, żółty

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 6mm (średnica), 50m, żółty

Włókno szklane służące do przeciągania kabli w trudno dostępnych miejsach. Umieszczone na metalowym stelażu. Kolor: żółty, średnica: 6mm, długość: 50m.

Cena: 270,00 zł netto (332,10 zł z VAT)

Elektrody do spawarki światłowodowej ShinewayTech OFS-80

Elektrody do spawarki światłowodowej ShinewayTech OFS-80

Cena: 286,61 zł netto (352,53 zł z VAT)

Elektrody do spawarki światłowodowej ShinewayTech OFS-90

Elektrody do spawarki światłowodowej ShinewayTech OFS-90

Cena: 286,61 zł netto (352,53 zł z VAT)

Elektrody do spawarki DVP-730 i DVP-750

Elektrody do spawarki DVP-730 i DVP-750

Wystarczają na ok. 2000-2500 spawów

Cena: 287,59 zł netto (353,74 zł z VAT)

Komplet elektrod do spawarki DVP-740 i DVP-760 (2szt), elektrody

Komplet elektrod do spawarki DVP-740 i DVP-760 (2szt), elektrody

Wystarczają na ok 2000-2500 spawów.

Cena: 287,59 zł netto (353,74 zł z VAT)

CLN-10 Kaseta czyszcząca do złączy optycznych

CLN-10 Kaseta czyszcząca do złączy optycznych

Kaseta czyszcząca do złączy optycznych. Żywotność: 500 czyszczeń. Rezultat czyszczenia: -20 do -50dB (straty odbiciowe).

Cena: 329,02 zł netto (404,69 zł z VAT)

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 6mm (średnica), 100m, żółty

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 6mm (średnica), 100m, żółty

Włókno szklane służące do przeciągania kabli w trudno dostępnych miejsach. Umieszczone na metalowym stelażu. Kolor: żółty, średnica: 6mm, długość: 100m.

Cena: 390,00 zł netto (479,70 zł z VAT)

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 6mm (średnica), 150m, żółty

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 6mm (średnica), 150m, żółty

Włókno szklane służące do przeciągania kabli w trudno dostępnych miejsach. Umieszczone na metalowym stelażu. Kolor: żółty, średnica: 6mm, długość: 150m.

Cena: 487,50 zł netto (599,63 zł z VAT)

Diamentowe ostrze obrotowe do precyzyjnej obcinaczki (cleaver) DVP

Diamentowe ostrze obrotowe do precyzyjnej obcinaczki (cleaver) DVP

Cena: 517,63 zł netto (636,68 zł z VAT)

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 6mm (średnica), 200m, żółty

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 6mm (średnica), 200m, żółty

Włókno szklane służące do przeciągania kabli w trudno dostępnych miejsach. Umieszczone na metalowym stelażu. Kolor: żółty, średnica: 6mm, długość: 200m.

Cena: 565,50 zł netto (695,57 zł z VAT)

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 8mm (średnica), 100m, żółty

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 8mm (średnica), 100m, żółty

Włókno szklane służące do przeciągania kabli w trudno dostępnych miejsach. Umieszczone na metalowym stelażu. Kolor: żółty, średnica: 8mm, długość: 100m.

Cena: 570,00 zł netto (701,10 zł z VAT)

Cleaver FC-6S półautomat ze zbiornikiem na odpadki, gilotyna

Cleaver FC-6S półautomat ze zbiornikiem na odpadki, gilotyna

Narzędzie niezbędne do prawidłowego dociącia czoła włókna pod kątem prostym w celu wykonania łączenia za pomocą spawarki światłowodowej. Model ten posiada równiez pojemnik na odpady włókien, który ułatwia utrzymanie miejsca pracy w czystości.

Cena: 572,54 zł netto (704,22 zł z VAT)

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 9mm (średnica), 100m, żółty

Włókno szklane FRP (pilot) do przeciągania kabli 9mm (średnica), 100m, żółty

Włókno szklane służące do przeciągania kabli w trudno dostępnych miejsach. Umieszczone na metalowym stelażu. Kolor: żółty, średnica: 9mm, długość: 100m.

Cena: 600,00 zł netto (738,00 zł z VAT)

Włókno rozbiegowe do OTDR SM 500m SC/APC

Włókno rozbiegowe do OTDR SM 500m SC/APC

Rozbiegówka światłowodowa do reflektometru, eliminująca martwą strefę. 500m, SC/APC.

Cena: 650,00 zł netto (799,50 zł z VAT)

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!