Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Wzmacniacze EYDFA

Amplitunery EYDFA z WDM są bardzo pomocne w przypadku, gdy do naszej sieci PON (GPON, EPON, GEPON …) chcemy „wtłoczyć” sygnał telewizji cyfrowej CATV. Pompy te posiadają od 4 do 32 portów wejściowych do których przyporządkowujemy odpowiednie moduły PON w naszych OLT. EYDFA posiada tylko jeden port wejściowy dla telewizji CATV, pod który podpinamy transmitter z modulacją zewnętrzną 1550nm nadający sygnał. Dzięki wbudowanemu modułowi CWDM (WDM, DWDM) do każdego wejścia z OLT (komunikacja przebiega w dwie strony od i do ONU na długościach fal odpowiadających technologii, tj. 1310 i 1490nm) sprzęgany jest sygnał z transmittera CATV (1550nm) i całość jest wzmacniana przez pompę. Ilość wyjść jest analogiczna do wejść od OLT.

1
Wzmacniacz, pompa dużej mocy, EYDFA, 16 x 20dBm, 2U, bez WDM

Wzmacniacz, pompa dużej mocy, EYDFA, 16 x 20dBm, 2U, bez WDM

Całościowy budżet mocy 34dBm

Cena: 8 578,88 zł netto (10 552,02 zł z VAT)

Wzmacniacz, pompa dużej mocy, EYDFA, 16 x 20dBm, 2U, WDM

Wzmacniacz, pompa dużej mocy, EYDFA, 16 x 20dBm, 2U, WDM

Całościowy budżet mocy 34dBm

Cena: 9 351,94 zł netto (11 502,89 zł z VAT)

Wzmacniacz, pompa dużej mocy, EYDFA, 16 x 21dBm, 2U, WDM

Wzmacniacz, pompa dużej mocy, EYDFA, 16 x 21dBm, 2U, WDM

Całościowy budżet mocy 35dBm

Cena: 9 371,76 zł netto (11 527,26 zł z VAT)

1

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!