Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Urządzenia Pomiarowe

Sklep internetowy Intersell oferuje urządzenia pomiarowe renomowanych światowych producentów takich jak ADK, BDCOM, Nanjing DVP oraz ShinewayTech. W naszym asortymencie urządzeń pomiarowych znajdą Państwo między innymi lokalizatory uszkodzeń, urządzenia do precyzyjnych pomiarów laserowych, mierniki mocy optycznej, mikroskopy optyczne, urządzenia do badania infrastruktury optycznej, czy reflektometry.

Urządzenia pomiarowe w Intersell to sprzęt najlepszej jakości, na który oferujemy również gwarancję. Dzięki urządzeniom pomiarowym są w stanie Państwo zbadać, czy infrastruktura techniczna sieci światłowodowej działa, czy nie ma uszkodzeń, a jeśli pojawiają się problemy to można za pomocą urządzeń pomiarowych znaleźć ich przyczynę.

Polecamy najnowsze modele elektronicznych urządzeń do precyzyjnych pomiarów laserowych oraz mierniki i reflektometry.

Zapraszamy do zakupu.

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20BE 35/34dB 1310/1550nm BASIC

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20BE 35/34dB 1310/1550nm BASIC

OTDR z podwójna długością fali SM: 1310/1550nm oraz zakresem 35/34dB. EDZ: 1.5m, ADZ: 5m. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC, Wbudowane Źródło Lasera Widzialnego (650nm, >-3dBm, >5km) oraz pamięć na 1000 wyników. Opcjonalnie OPM/SLS

Cena: 8 046,46 zł netto (9 897,15 zł z VAT)

Analizator do kabli i anteny ShinewayTech CAA-100

Analizator do kabli i anteny ShinewayTech CAA-100

CAA-100 jest wykorzystywany w 2G/3G/4G/WiFi. Zakres częstotliwości to 25MHz do 4GHz.

Cena: 8 636,96 zł netto (10 623,46 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20BE 35/34dB 1310/1550nm ADVANCED

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20BE 35/34dB 1310/1550nm ADVANCED

OTDR z podwójna długością fali SM: 1310/1550nm oraz zakresem 35/34dB. EDZ: 1.5m, ADZ: 5m. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC, Wbudowane Źródło Lasera Widzialnego (650nm, >-3dBm, >5km) oraz pamięć na 1000 wyników. Posiada także moduły: Wizualny Lokalizator Uszkodzeń (VFL), Stabilizowane Źródło Światła (SLS) (długości takie same jak OTDR), Miernik Mocy Optycznej (6 długości), Optyczny Inspektor Złączy (MCI100 - opcjonalnie).

Cena: 8 895,40 zł netto (10 941,34 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/N  40/38dB 1310/1550nm BASIC

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/N 40/38dB 1310/1550nm BASIC

OTDR z podwójna długością fali SM: 1310/1550nm oraz zakresem 40/38dB. EDZ: 0.8m, ADZ: 4.5m. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC, wbudowane źródło lasera widzialnego (650nm, >-3dBm, >5km) oraz pamięć na 1000 wyników. Opcjonalnie OPM/SLS

Cena: 8 989,73 zł netto (11 057,37 zł z VAT)

Analizator do kabli i anteny ShinewayTech CAA-100B

Analizator do kabli i anteny ShinewayTech CAA-100B

CAA-100B jest wykorzystywany w 2G/3G/4G/WiFi. Zakres częstotliwości to 1MHz do 6GHz.

Cena: 12 410,06 8 999,00 zł netto (11 068,77 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych Palm OTDR P11C 37dB 1625nm z PPM, PON BASIC

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych Palm OTDR P11C 37dB 1625nm z PPM, PON BASIC

OTDR umożliwiający rozwiązywanie problemów z PON: Filtrowany 1625nm (LIVE) z zakresem 37dB. EDZ: 0.8m. ADZ: 4.5m. Przejście przez splitter. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Wbudowany PON Power Meter (patrz PPM-50). Opcjonalnie VFL/SLS

Cena: 9 178,39 zł netto (11 289,42 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych Palm OTDR P11C 37dB 1625nm z PPM, PON ADVANCED

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych Palm OTDR P11C 37dB 1625nm z PPM, PON ADVANCED

OTDR umożliwiający rozwiązywanie problemów z PON: Filtrowany 1625nm (LIVE) z zakresem 37dB. EDZ: 0.8m. ADZ: 4.5m. Przejście przez splitter. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Wbudowany PON Power Meter (patrz PPM-50). Posiada także moduły: Wizualny Lokalizator Uszkodzeń (VFL), Stabilizowane Źródło Światła (SLS) (długości takie same jak OTDR), Miernik Mocy Optycznej (6 długości), Optyczny Inspektor Złączy (MCI100 - opcjonalnie).

Cena: 9 744,35 zł netto (11 985,55 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli wielomodowych PalmOTDR M20AE 21/24dB 850/1300nm BASIC

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli wielomodowych PalmOTDR M20AE 21/24dB 850/1300nm BASIC

OTDR z podwójna długością fali MM: 850/1300nm oraz zakresem 21/24dB. EDZ: 1.5m, ADZ: 5m. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Opcjonalnie OPM/SLS

Cena: 9 783,93 zł netto (12 034,23 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/N  40/38dB 1310/1550nm ADVANCED

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/N 40/38dB 1310/1550nm ADVANCED

OTDR z podwójna długością fali SM: 1310/1550nm oraz zakresem 40/38dB. EDZ: 0.8m, ADZ: 4.5m. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC, wbudowane źródło lasera widzialnego (650nm, >-3dBm, >5km) oraz pamięć na 1000 wyników. osiada także moduły: Wizualny Lokalizator Uszkodzeń (VFL), Stabilizowane Źródło Światła (SLS) (długości takie same jak OTDR), Miernik Mocy Optycznej (6 długości), Optyczny Inspektor Złączy (MCI100 - opcjonalnie).

Cena: 9 838,68 zł netto (12 101,58 zł z VAT)

ShinewayTech OCC-50A CWDM Optyczny miernik kanałów (1471-1611nm)

ShinewayTech OCC-50A CWDM Optyczny miernik kanałów (1471-1611nm)

Idealne dla sieci CWDM. Pomiar 8-kanałowy (1471-1611nm), zakres mocy od -50 do +10dBm, moduł miernika mocy (850,1300,1310,1490,1550,1625, zakres mocy -70 do +10dBm), port USB

Cena: 9 895,28 zł netto (12 171,19 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli wielomodowych PalmOTDR M20AE 21/24dB 850/1300nm ADVANCED

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli wielomodowych PalmOTDR M20AE 21/24dB 850/1300nm ADVANCED

OTDR z podwójna długością fali MM: 850/1300nm oraz zakresem 21/24dB. EDZ: 1.5m, ADZ: 5m. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Posiada także moduły: Wizualny Lokalizator Uszkodzeń (VFL), Stabilizowane Źródło Światła (SLS) (długości takie same jak OTDR), Miernik Mocy Optycznej (6 długości), Optyczny Inspektor Złączy (MCI100 - opcjonalnie).

Cena: 10 632,88 zł netto (13 078,44 zł z VAT)

ShinewayTech Wielofunkcyjna platforma pomiarowa MTP-200, MTP-200-20VC (1310/1550nm, 38/37dB)

ShinewayTech Wielofunkcyjna platforma pomiarowa MTP-200, MTP-200-20VC (1310/1550nm, 38/37dB)

Podstawowy model platformy MTP-200 z modułem reflektometru do pomiarów światłowodowych kabli jednomodowych w fazie konstrukcyjnej w oknach 1310 i 1550nm.

Cena: 10 972,59 zł netto (13 496,29 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20D/N 45/43dB 1310/1550nm BASIC

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20D/N 45/43dB 1310/1550nm BASIC

OTDR z podwójna długością fali SM: 1310/1550nm oraz zakresem 45/43dB. EDZ: 0.8m, ADZ: 4.5m. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC, Wbudowane Źródło Lasera Widzialnego (650nm, >-3dBm, >5km) oraz pamięć na 1000 wyników. Opcjonalnie OPM/SLS

Cena: 11 630,90 zł netto (14 306,01 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jedno i wielomodowych PalmOTDR Q40A 21/24/32/30dB 850/1300/1310/1550nm QUAD, BASIC

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jedno i wielomodowych PalmOTDR Q40A 21/24/32/30dB 850/1300/1310/1550nm QUAD, BASIC

SM/MM: 850/1300/1310/1550nm, 21/24/32/30dB; Kolorowy wyświetlacz; EDZ: 1.5m; ADZ: 4.5m; Pojemność: 1000 wyników; Port danych USB; Złącza optyczne SC/PC. (lub inne na życzenie)

Cena: 12 385,52 zł netto (15 234,19 zł z VAT)

ShinewayTech Cyfrowy Identyfikator Transmisji Włókna Optycznego OFI-50A

ShinewayTech Cyfrowy Identyfikator Transmisji Włókna Optycznego OFI-50A

Najbardziej zaawansowany identyfikator firmy ShinewayTech. Cechuje się szybkością i dokładnością działania, zachowując przy tym niezwykle dużą czułość.

Cena: 12 470,22 zł netto (15 338,37 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20D/N 45/43dB 1310/1550nm ADVANCED

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20D/N 45/43dB 1310/1550nm ADVANCED

OTDR z podwójna długością fali SM: 1310/1550nm oraz zakresem 45/43dB. EDZ: 0.8m, ADZ: 4.5m. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC, Wbudowane Źródło Lasera Widzialnego (650nm, >-3dBm, >5km) oraz pamięć na 1000 wyników. Posiada także moduły: Wizualny Lokalizator Uszkodzeń (VFL), Stabilizowane Źródło Światła (SLS) (długości takie same jak OTDR), Miernik Mocy Optycznej (6 długości), Optyczny Inspektor Złączy (MCI100 - opcjonalnie).

Cena: 12 479,85 zł netto (15 350,22 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/X 38/37/37dB 1310/1550/1625nm, PON BASIC

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/X 38/37/37dB 1310/1550/1625nm, PON BASIC

PON online OTDR: 1310/1550/1625nm z zakresem 38/37/37dB. EDZ: 0.8m. ADZ: 4.5m. Filtrowany 1625nm (LIVE), przejście przez splitter. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Opcjonalnie VFL/OPM/SLS

Cena: 12 621,41 zł netto (15 524,33 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR P31C 38/37/37dB 1310/1550/1625nm z PPM, PON BASIC

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR P31C 38/37/37dB 1310/1550/1625nm z PPM, PON BASIC

PON OTDR: 1310/1550/1625nm (1625nm LIVE) z zakresem 38/37/37dB. EDZ: 0.8m. ADZ: 4.5m. Przejście przez splitter. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Wbudowany PON Power Meter (patrz PPM-50). Opcjonalnie SLS

Cena: 12 685,52 zł netto (15 603,19 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/P 38/37/37dB 1310/1490/1550nm, PON BASIC

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/P 38/37/37dB 1310/1490/1550nm, PON BASIC

PON OTDR na etapie budowy: 1310/1490/1550nm z zakresem 38/37/37dB. EDZ: 0.8m. ADZ: 4.5m. Przejście przez splitter. Posiada kolorowy wyświetlacz, port USB, złącze optyczne FC/PC oraz pamięć na 1000 wyników. Opcjonalnie VFL/OPM/SLS

Cena: 12 998,72 zł netto (15 988,43 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jedno i wielomodowych PalmOTDR Q40A 21/24/32/30dB 850/1300/1310/1550nm, ADVANCED

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jedno i wielomodowych PalmOTDR Q40A 21/24/32/30dB 850/1300/1310/1550nm, ADVANCED

SM/MM: 850/1300/1310/1550nm, 21/24/32/30dB; Kolorowy wyświetlacz; EDZ: 1.5m; ADZ: 4.5m; Pojemność: 1000 wyników; Port danych USB; Złącza optyczne FC/PC. Posiada także moduły: Wizualny Lokalizator Uszkodzeń (VFL), Stabilizowane Źródło Światła (SLS) (długości takie same jak OTDR), Miernik Mocy Optycznej (6 długości), Optyczny Inspektor Złączy (MCI100 - opcjonalnie).

Cena: 13 334,47 zł netto (16 401,40 zł z VAT)

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!