Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Urządzenia Pomiarowe

Sklep internetowy Intersell oferuje urządzenia pomiarowe renomowanych światowych producentów takich jak ADK, BDCOM, Nanjing DVP oraz ShinewayTech. W naszym asortymencie urządzeń pomiarowych znajdą Państwo między innymi lokalizatory uszkodzeń, urządzenia do precyzyjnych pomiarów laserowych, mierniki mocy optycznej, mikroskopy optyczne, urządzenia do badania infrastruktury optycznej, czy reflektometry.

Urządzenia pomiarowe w Intersell to sprzęt najlepszej jakości, na który oferujemy również gwarancję. Dzięki urządzeniom pomiarowym są w stanie Państwo zbadać czy infrastruktura techniczna sieci światłowodowej działa, czy nie ma uszkodzeń, a jeśli pojawiają się problemy to można za pomocą urządzeń pomiarowych znaleźć ich przyczynę.

Polecamy najnowsze modele elektronicznych urządzeń do precyzyjnych pomiarów laserowych oraz mierniki i reflektometry.

Zapraszamy na zakupu..

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-10 10mW VLS

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-10 10mW VLS

Emituje dobrze widoczną wiązkę promieniowania, która ułatwia znajdowanie uszkodzeń włókna lub złącza. Moc: 10mW. Zasięg (przybliżony): 10km.

Cena: 106,14 zł netto (130,55 zł z VAT)

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-1 1mW VLS

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-1 1mW VLS

Cena: 156,14 zł netto (192,05 zł z VAT)

Miernik mocy optycznej INT-TC-36F, 6 OKIEN POMIAROWYCH, -50-+26dB OPM

Miernik mocy optycznej INT-TC-36F, 6 OKIEN POMIAROWYCH, -50-+26dB OPM

Ten miernik mocy optycznej jest urządzeniem testowym, który dzięki swoim możliwościom oraz atrakcyjnej cenie i bardzo dobrej jakości wykonania, może być szeroko stosowany w instalacji, eksploatacji i konserwacji sieci światłowodowych. Pracuje na sześciu skalibrowanych długościach fali: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm.

Cena: 186,08 zł netto (228,88 zł z VAT)

Shineway Tech Visible Laser Pen VLP-5A 650nm, maks zasięg ≥5km

Shineway Tech Visible Laser Pen VLP-5A 650nm, maks zasięg ≥5km

650 nm, max range≥5KM, 2,5 mm złącze uniwersalne (FC / SC / ST), Okres gwarancji: 3 miesiące

Cena: 193,56 zł netto (238,08 zł z VAT)

Miernik mocy optycznej INT-TC-36E, 6 OKIEN POMIAROWYCH, -70-+10dB OPM

Miernik mocy optycznej INT-TC-36E, 6 OKIEN POMIAROWYCH, -70-+10dB OPM

Ten miernik mocy optycznej jest urządzeniem testowym, który dzięki swoim możliwościom oraz atrakcyjnej cenie i bardzo dobrej jakości wykonania, może być szeroko stosowany w instalacji, eksploatacji i konserwacji sieci światłowodowych. Pracuje na sześciu skalibrowanych długościach fali: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm.

Cena: 201,04 zł netto (247,28 zł z VAT)

Shineway Tech Visible Laser Pen VLP-5B 650nm, maks zasięg ≥10km

Shineway Tech Visible Laser Pen VLP-5B 650nm, maks zasięg ≥10km

650 nm, max range≥10KM, 2,5 mm złącze uniwersalne (FC / SC / ST), Okres gwarancji: 3 miesiące

Cena: 249,70 zł netto (307,13 zł z VAT)

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-30 30mW VLS

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-30 30mW VLS

Emituje dobrze widoczną wiązkę promieniowania, która ułatwia znajdowanie uszkodzeń włókna lub złącza. Moc: 30mW. Zasięg (przybliżony): 25km.

Cena: 262,27 zł netto (322,59 zł z VAT)

ShinewayTech OPM-15A Miernik mocy optycznej 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -70~+10dBm (-60~+10dBm@850nm)

ShinewayTech OPM-15A Miernik mocy optycznej 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -70~+10dBm (-60~+10dBm@850nm)

Miernik mocy optycznej stworzony z myślą o infrastrukturze LAN/WAN/CATV. Długości fal: 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, Zakres mocy: -70 do +10dBm (-60 do +10dBm @850nm). Auto-zerowanie. Można zwiększyć jego możliwości poprzez połączenie z SLS firmy ShinewayTech.

Cena: 461,97 zł netto (568,22 zł z VAT)

ShinewayTech OPM-15B Miernik mocy optycznej 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -50~+27dBm

ShinewayTech OPM-15B Miernik mocy optycznej 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -50~+27dBm

Miernik mocy optycznej stworzony z myślą o infrastrukturze LAN/WAN/CATV. Długości fal: 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, Zakres mocy: -50 do +27dBm. Auto-zerowanie. Można zwiększyć jego możliwości poprzez połączenie z SLS firmy ShinewayTech.

Cena: 518,10 zł netto (637,26 zł z VAT)

OPM-55 Miernik mocy optycznej 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, -50 do +26dBm

OPM-55 Miernik mocy optycznej 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, -50 do +26dBm

-50 do +26 [dBm], FC/PC, zasilanie - 3x bateria AA , okna pomiarowe: 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 [nm], port USB.

Cena: 593,26 zł netto (729,71 zł z VAT)

Mikroskop optyczny, poręczny, x400, inspekcja złączy

Mikroskop optyczny, poręczny, x400, inspekcja złączy

Poręczny optyczny mikroskop służący do dokładnej kontroli jakości powierzchni. Dzięki temu widać wyraźnie zadrapania i zabrudzenia.

Cena: 710,62 zł netto (874,06 zł z VAT)

INT-SLS-815A Stabilizowane źródło lasera 1310/1550nm, ≥-7dBm

INT-SLS-815A Stabilizowane źródło lasera 1310/1550nm, ≥-7dBm

Podręczne optyczne źródło lasera serii ST815 zapewnia wiele wygody podczas pracy w terenie, pracujące na długościach 1310±20nm, 1550±20nm. Złącza: FC, SC, ST

Cena: 718,10 zł netto (883,26 zł z VAT)

INT-SLS-815B Stabilizowane źródło lasera 850/1300nm, ≥-7dBm

INT-SLS-815B Stabilizowane źródło lasera 850/1300nm, ≥-7dBm

Długości fal: 850±20nm, 1300±20nm, Interfejsy optyczne: FC, SC, ST

Cena: 774,24 zł netto (952,32 zł z VAT)

Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-3213

Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-3213

Urządzenie to jest świetne to zastosowań w FTTx. Oferuje jednoczesny pomiar dla wszystkich trzech długości fal włókna (1310nm, 1490nm, 1550nm), może być również wykorzystywane w pomiarze Burst mode 1310nm w kierunku upstream (od klienta).

Cena: 821,60 zł netto (1 010,57 zł z VAT)

ShinewayTech SLS-21A-07 Stabilizowane źródło światła 1310,1550nm, ≥-7dBm

ShinewayTech SLS-21A-07 Stabilizowane źródło światła 1310,1550nm, ≥-7dBm

Świetne narzędzie do badania infrastruktury optycznej, które spełnia wymagania testowe w sieciach LAN/WAN/CATV. Długość fali: 1310/1550nm, Moc wyjściowa: ≥-7dBm

Cena: 886,51 zł netto (1 090,41 zł z VAT)

Miernik mocy PON, PPM, INT-TC-98B - złącze SC/APC

Miernik mocy PON, PPM, INT-TC-98B - złącze SC/APC

Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy z sieciami PON, zarówno na etapie tworzenia, jak i konserwacji. Jest to kompletne rozwiązanie dla sieci PON. Posiada złącze SC/APC.

Cena: 973,94 zł netto (1 197,95 zł z VAT)

ShinewayTech SLS-21B-07 Stabilizowane źródło światła 850,1300nm, ≥-7dBm

ShinewayTech SLS-21B-07 Stabilizowane źródło światła 850,1300nm, ≥-7dBm

Świetne narzędzie do badania infrastruktury optycznej, które spełnia wymagania testowe w sieciach LAN/WAN/CATV. Długość fali 850, 1300nm, Moc wyjściowa≥-7dBm

Cena: 980,07 zł netto (1 205,49 zł z VAT)

INT-SLS-815C Stabilizowane źródło lasera 1310/1490/1550nm, ≥-7dBm

INT-SLS-815C Stabilizowane źródło lasera 1310/1490/1550nm, ≥-7dBm

Podręczne optyczne źródło lasera serii ST815 zapewnia wiele wygody podczas pracy w terenie, pracujące na długościach 1310nm, 1490nm, 1550nm. Złącza: FC, SC, ST

Cena: 1 023,94 zł netto (1 259,45 zł z VAT)

Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-3213AP

Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-3213AP

Urządzenie to jest świetne to zastosowań w FTTx. Oferuje jednoczesny pomiar dla wszystkich trzech długości fal włókna (1310nm, 1490nm, 1550nm), może być również wykorzystywane w pomiarze Burst mode 1310nm w kierunku upstream (od klienta). Ten model posiada również miernik mocy optycznej.

Cena: 1 033,75 zł netto (1 271,51 zł z VAT)

INT-SLS-815F Stabilizowane źródło lasera 1310/1550/1625nm, ≥-7dBm

INT-SLS-815F Stabilizowane źródło lasera 1310/1550/1625nm, ≥-7dBm

Podręczne optyczne źródło lasera serii ST815 zapewnia wiele wygody podczas pracy w terenie, pracujące na długościach 1310nm, 1550nm, 1625nm. Złącza: FC, SC, ST

Cena: 1 061,36 zł netto (1 305,47 zł z VAT)

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!