Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

Urządzenia Pomiarowe

Sklep internetowy Intersell oferuje urządzenia pomiarowe renomowanych światowych producentów takich jak ADK, BDCOM, Nanjing DVP oraz ShinewayTech. Polecamy najnowsze modele elektronicznych urządzeń do precyzyjnych pomiarów laserowych oraz mierniki i reflektometry. Zapraszamy na zakupy.

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-10 10mW VLS

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-10 10mW VLS

Cena: 104,22 zł netto (128,19 zł z VAT)

Shineway Tech Visible Laser Pen VLP-5A 650nm,  max range≥5KM

Shineway Tech Visible Laser Pen VLP-5A 650nm, max range≥5KM

650 nm, max range≥5KM, 2,5 mm złącze uniwersalne (FC / SC / ST), Okres gwarancji: 3 miesiące

Cena: 172,29 zł netto (211,92 zł z VAT)

Shineway Tech Visible Laser Pen VLP-5B 650nm,  max range≥10KM

Shineway Tech Visible Laser Pen VLP-5B 650nm, max range≥10KM

650 nm, max range≥10KM, 2,5 mm złącze uniwersalne (FC / SC / ST), Okres gwarancji: 3 miesiące

Cena: 172,29 zł netto (211,92 zł z VAT)

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-1 1mW VLS

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-1 1mW VLS

Cena: 175,90 zł netto (216,36 zł z VAT)

INT-OPM-800-50 Miernik mocy optycznej OPM 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, -50-+26dBm

INT-OPM-800-50 Miernik mocy optycznej OPM 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, -50-+26dBm

-50~+26dBm, FC/PC, zasilanie - 2 szt AA bateria, okna pomiarowe 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm

Cena: 515,66 299,00 zł netto (367,77 zł z VAT)

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-5 5mW VLS

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-5 5mW VLS

Cena: 323,49 zł netto (397,89 zł z VAT)

INT-OPM-800-70 Miernik mocy optycznej OPM 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, -70-+10dBm

INT-OPM-800-70 Miernik mocy optycznej OPM 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, -70-+10dBm

-70~+10dBm, FC/PC, zasilanie - 2 szt AA bateria, okna pomiarowe 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm

Cena: 562,65 349,00 zł netto (429,27 zł z VAT)

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-20 20mW VLS

Wizualny lokalizator uszkodzeń INT-VLP-20 20mW VLS

Cena: 366,86 zł netto (451,24 zł z VAT)

ShinewayTech OPM-15A Miernik mocy Optical Power Meter 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -70~+10dBm (-60~+10dBm@850nm)

ShinewayTech OPM-15A Miernik mocy Optical Power Meter 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -70~+10dBm (-60~+10dBm@850nm)

850/1300/1310/1490/1550 / 1625nm, -70 ~ + 10dBm (10dBm -60 ~ + @ 850nm), W / μW / dBm / dB (REF), auto-zerowanie

Cena: 453,01 zł netto (557,20 zł z VAT)

ShinewayTech OPM-15B Miernik mocy Optical Power Meter 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -50~+27dBm

ShinewayTech OPM-15B Miernik mocy Optical Power Meter 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -50~+27dBm

850/1300/1310/1490/1550 / 1625nm, -50 ~ + 27dBm, W / μW / dBm / dB (REF), auto-zerowanie

Cena: 507,22 zł netto (623,88 zł z VAT)

OPM-55 Miernik mocy optycznej 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, -50 do +26dBm

OPM-55 Miernik mocy optycznej 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, -50 do +26dBm

-50 do +26 [dBm], FC/PC, zasilanie - 3x bateria AA , okna pomiarowe: 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 [nm], port USB.

Cena: 584,94 zł netto (719,48 zł z VAT)

INT-SLS-815 Stabilizowane źródło lasera 1310/1550nm, ≥-7dBm

INT-SLS-815 Stabilizowane źródło lasera 1310/1550nm, ≥-7dBm

ST815 Laser Source 1310±20nm, 1550±20nm; FC,SC,ST

Cena: 707,22 zł netto (869,88 zł z VAT)

INT-SLS-816 Stabilizowane źródło lasera 850/1300nm, ≥-7dBm

INT-SLS-816 Stabilizowane źródło lasera 850/1300nm, ≥-7dBm

ST816 Laser Source 850±20nm, 1300±20nm; FC,SC,ST

Cena: 761,44 zł netto (936,57 zł z VAT)

ShinewayTech SLS-21A-07 Stabilizowane źródło światła 1310,1550nm, ≥-7dBm

ShinewayTech SLS-21A-07 Stabilizowane źródło światła 1310,1550nm, ≥-7dBm

Świetne narzędzie do badania infrastruktury optycznej, które spełnia wymagania testowe w sieciach LAN/WAN/CATV. Długość fali 1310, 1550nm, Moc wyjściowa≥-7dBm

Cena: 869,87 zł netto (1 069,94 zł z VAT)

ShinewayTech SLS-21B-07 Stabilizowane źródło światła 850,1300nm, ≥-7dBm

ShinewayTech SLS-21B-07 Stabilizowane źródło światła 850,1300nm, ≥-7dBm

Świetne narzędzie do badania infrastruktury optycznej, które spełnia wymagania testowe w sieciach LAN/WAN/CATV. Długość fali 850, 1300nm, Moc wyjściowa≥-7dBm

Cena: 960,23 zł netto (1 181,08 zł z VAT)

Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-BAS SC/APC

Miernik mocy optycznej PON INT-PPM-BAS SC/APC

Cena: 969,87 zł netto (1 192,94 zł z VAT)

ShinewayTech SLS-21A-00 Stabilizowane źródło światła 1310,1550nm, ≥0dBm

ShinewayTech SLS-21A-00 Stabilizowane źródło światła 1310,1550nm, ≥0dBm

Świetne narzędzie do badania infrastruktury optycznej, które spełnia wymagania testowe w sieciach LAN/WAN/CATV. Długość fali 1310, 1550nm, Moc wyjściowa≥0dBm

Cena: 1 068,66 zł netto (1 314,45 zł z VAT)

ShinewayTech OPM-50A Miernik mocy Optical Power Meter 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -70~+10dBm (-60~+10dBm@850nm)

ShinewayTech OPM-50A Miernik mocy Optical Power Meter 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -70~+10dBm (-60~+10dBm@850nm)

850/1300/1310/1490/1550 / 1625nm, Automatyczne rozpoznawanie długości fali (z SLS-50), -70 ~ + 10dBm (10dBm -60 ~ + @ 850nm), W / mW / μW / NW / PW / dBm / dB (REF), Auto-zerowanie, 1000 rekordy przechowywania, Port USB, oprogramowanie komputerowe, Podświetlenie wyświetlacza, akumulator.

Cena: 1 475,89 zł netto (1 815,34 zł z VAT)

ShinewayTech OPM-50B Miernik mocy Optical Power Meter 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -50~+27dBm

ShinewayTech OPM-50B Miernik mocy Optical Power Meter 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -50~+27dBm

850/1300/1310/1490/1550 / 1625nm, Automatyczne rozpoznawanie długości fali (z SLS-50), -50 ~ + 27dBm, W / mW / μW / NW / PW / dBm / dB (REF), auto-zerowanie, przechowywanie 1000 rekordów, Port USB, oprogramowanie komputerowe, Podświetlenie wyświetlacza, akumulator.

Cena: 1 566,25 zł netto (1 926,49 zł z VAT)

ShinewayTech PPM-50 Miernik mocy PON   1310nm: 10~-40dBm, 1490nm: 12~-40dBm, 1550nm: 20~-40dBm

ShinewayTech PPM-50 Miernik mocy PON 1310nm: 10~-40dBm, 1490nm: 12~-40dBm, 1550nm: 20~-40dBm

PPM: Kolorowy wyświetlacz, mały rozmiar, 1310nm: 10 ~ -40dBm, 1490nm: 12 ~ -40dBm, 1550nm: 20 ~ -40dBm, złącza FC / UPC, port USB i oprogramowanie do PC

Cena: 1 670,46 zł netto (2 054,67 zł z VAT)

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Kolejowa 28, 55-300 Środa Śląska
Czynne od pn-pt od 08:30 do 16:30

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!