Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Katalog produktów

Zestawy Światłowodowe
   » Pomiar mocy i tłumienności
   » Spawarka + Reflektometr
   » Zestawy czyszczące
   » Zestawy narzędziowe

Spawarki Światłowodowe
   » Spawarki światłowodowe

Urządzenia Pomiarowe
   » Reflektometry optyczne PalmOTDR
   » Reflektometry PalmOTDR FTTH
   » Reflektometry optyczne Low-Cost
   » Platforma Pomiarowa MTP-200
   » Zespolone mierniki mocy/laser
   » Mierniki mocy optycznej
   » Mierniki mocy optycznej PON
   » Stabilizowane źródła lasera
   » Widzialne źródła światła 650nm
   » Identyfikatory transmisji
   » Inspekcja czystości złączy
   » Ethernet
   » Analizatory RF kabli i anten

Narzędzia i Akcesoria Optyczne
   » Wdmuchiwarki światłowodowe
   » Zestawy narzędziowe
   » Akcesoria do spawarek i OTDR
   » Akcesoria / Eksploatacja spawanie
   » Strippery i Slittery do włókien i tub
   » Cleavery / Obcinaczki czoła włókna
   » Inspekcja i Czyszczenie złączy
   » Widzialne źródła światła 650nm
   » Włókna rozbiegowe do OTDR
   » Włókna szklane
      » Średnica 4,5mm
      » Średnica 6mm
      » Średnica 8mm
      » Średnica 9mm
      » Średnica 11mm
      » Średnica 13mm

Kable światłowodowe
   » Samonośne
   » Wewnętrzne

Aktywne sieci P2P
   » Moduły SFP/miniGBIC/SFP+

Pasywne sieci optyczne FTTH
   » GPON OLT
   » GPON ONU
   » GEPON (EPON) OLT
   » GEPON ONU
   » Splittery PLC
      » Stalowa tuba, bez złączy
      » Stalowa tuba, złącza SC/APC
      » Obudowa ABS, bez złączy
      » Obudowa ABS, złącza SC/APC

Telewizja kablowa CATV
   » Odbiorniki / receivery optyczne
   » Transmittery 1310nm
   » Transmittery 1550nm (0-30km)
   » Transmittery 1550nm 30KM+
   » Wzmacniacze EDFA 1550nm
   » EYDFA - pompy, 8 wyjść
   » EYDFA - pompy, 16 wyjść
   » EYDFA - pompy, 32 wyjśćia

Komponenty Światłowodowe
   » Adaptery/Couplery
   » Mufy i Przełącznice
      » Mufy
      » Przełącznice
         » Modułowe
         » Naścienne
         » Rozmiar 1U
         » Rozmiar 2U
         » Rozmiar 4U
   » Tłumiki
   » Złącza SOC
   » Pigtaile
      » Złącze LC/APC
      » Złącze LC/UPC
      » Złącze SC/APC
         » Długość 1,5m
         » Długość 1m
         » Długość 2m
         » Długość 3m
   » Splittery PLC
      » Stalowa tuba, bez złączy
      » Stalowa tuba, złącza SC/APC
      » Obudowa ABS, bez złączy
      » Obudowa ABS, złącza SC/APC
   » Patchcordy Simplex
      » Złącze SC/APC - SC/APC
         » Włókno G657A1
         » Włókno G657A2
      » Złącze SC/APC - SC/UPC
         » Włókno G657A1
         » Włókno G657A2

Szafy i obudowy
   » Szafy 19"
      » Stojące
      » Wiszące
   » Światłowodowe
      » Przełącznice
         » Modułowe
         » Naścienne
         » Rozmiar 1U
         » Rozmiar 2U
         » Rozmiar 4U
      » Puszki
      » Seria PSN
      » Seria SRS
      » Zapasu kabla
   » Wewnętrzne
   » Zewnętrzne
      » Wersja SM
   » Akcesoria
      » Półki
      » Elementy montażowe
      » Systemy zamykania
      » Tacki
      » Wyposażenie
         » Pozostałe
         » Wentylatory i systemy grzejne

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!