Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Wyszukiwarka (odnaleziono: 185)

Gniazdko abonenckie FTTH,puszka, naścienne 2 x adapter (bez ad.)

Gniazdko abonenckie FTTH,puszka, naścienne 2 x adapter (bez ad.)

Cena: 3,90 4,43 zł z VAT (4,80 zł z VAT)

Spaw mechaniczny INTEROPTO express

Spaw mechaniczny INTEROPTO express

Spaw mechaniczny zastępujący spaw światłowodowy.

Cena: 4,79 zł netto (5,89 zł z VAT)

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 1m

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 1m

Patchcord Simplex obustronnie zakończony złączem SC/APC. Typ włókna: G.657A1. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 1m.

Cena: 7,56 zł netto (9,30 zł z VAT)

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 0.5m

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 0.5m

Patchcord Simplex SC/APC-SC/UPC. Typ włókna: G.657A1. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 0.5m.

Cena: 7,56 zł netto (9,30 zł z VAT)

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 1m

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 1m

Patchcord Simplex SC/APC-SC/UPC. Typ włókna: G.657A1. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 1m.

Cena: 7,56 zł netto (9,30 zł z VAT)

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 2m

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 2m

Patchcord Simplex obustronnie zakończony złączem SC/APC. Typ włókna: G.657A1. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 2m.

Cena: 7,88 zł netto (9,69 zł z VAT)

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 2m

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 2m

Patchcord Simplex SC/APC-SC/UPC. Typ włókna: G.657A1. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 2m.

Cena: 7,88 zł netto (9,69 zł z VAT)

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 3m

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 3m

Patchcord Simplex obustronnie zakończony złączem SC/APC. Typ włókna: G.657A1. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 3m.

Cena: 8,21 zł netto (10,10 zł z VAT)

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 3m

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 3m

Patchcord Simplex SC/APC-SC/UPC. Typ włókna: G.657A1. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 3m.

Cena: 8,21 zł netto (10,10 zł z VAT)

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 5m

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 5m

Patchcord Simplex obustronnie zakończony złączem SC/APC. Typ włókna: G.657A1. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 5m.

Cena: 8,86 zł netto (10,90 zł z VAT)

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 5m

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 5m

Patchcord Simplex SC/APC-SC/UPC. Typ włókna: G.657A1. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 5m.

Cena: 8,86 zł netto (10,90 zł z VAT)

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 7m

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 7m

Patchcord Simplex obustronnie zakończony złączem SC/APC. Typ włókna: G.657A2. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 7m.

Cena: 9,31 zł netto (11,45 zł z VAT)

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 10m

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 10m

Patchcord Simplex obustronnie zakończony złączem SC/APC. Typ włókna: G.657A2. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 10m.

Cena: 10,96 zł netto (13,48 zł z VAT)

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 7m

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 7m

Patchcord Simplex SC/APC-SC/UPC. Typ włókna: G.657A2. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 7m.

Cena: 11,29 zł netto (13,89 zł z VAT)

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 15m

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 15m

Patchcord Simplex obustronnie zakończony złączem SC/APC. Typ włókna: G.657A2. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 15m.

Cena: 12,79 zł netto (15,73 zł z VAT)

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 10m

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 10m

Patchcord Simplex SC/APC-SC/UPC. Typ włókna: G.657A2. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 10m.

Cena: 13,27 zł netto (16,32 zł z VAT)

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 20m

Patchcord SC/APC Simplex LSZH 3mm 20m

Patchcord Simplex obustronnie zakończony złączem SC/APC. Typ włókna: G.657A2. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 20m.

Cena: 14,57 zł netto (17,92 zł z VAT)

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 15m

Patchcord SC/APC-SC/UPC Simplex LSZH 3mm 15m

Patchcord Simplex SC/APC-SC/UPC. Typ włókna: G.657A2. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 15m.

Cena: 15,16 zł netto (18,65 zł z VAT)

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!