Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Moduł SFP 1310nm, Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km

Moduł SFP 1310nm, Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km
  • Producent: BDCOM
  • Kod produktu:
  • Dostępność: 3-4 dni

Cena: 49,99 zł netto 61,49 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Transceivery (moduły) to wkładki wyposażenia portu światłowodowego do transmisji sieciowej Ethernet (switche, media konwertery).

Wszystkie wystawiane transceivery/moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, Tp-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry etc. Wszystkie sprzedawane przez moduły firmy BDCOM posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.




SPECYFIKACJA
Parametry techniczne
Typ modułu SFP
Porty 2x 1.25Gbps LC SM
Długość fali TX [nm] 1310
Długość fali RX [nm] 1310
Budżet mocy [dB] 16
Zasięg portu [km] 20
DDM (Digital Diagnostic Monitoring) TAK
Okablowanie portu [µm] 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,27 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis modułu SFP Dual 1310nm

Opis produktu do przetargu:

Porty: 2x 1.25Gbps LC SM, Długość fali TX [nm]: 1310, Długość fali RX [nm]: 1310, Budżet mocy [dB]: 16, Zasięg portu [km]: 20, DDM (Digital Diagnostic Monitoring): TAK, Okablowanie portu [µm]: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!