Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Nożyce do kevlaru

Nożyce do kevlaru
  • Kod produktu: INT-STR-4
  • Dostępność: Na magazynie

Cena: 49,00 zł netto 60,27 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Nożyce do Kevlaru są niezbędnym narzędziem przy pracy z włóknami światłowodowymi. Praktycznie w każdym kablu znajdziemy kevlar który wzmacnia strukturę i chroni tuby z włóknami przed uszkodzeniami. Po ściągnięciu izolacji kabla musimy odciąć odsłonięty kevlar.
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,28 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis nożyc do kevlaru

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Stripper służący do ściągania izolacji z kabli światłowodowych okrągłych.
POLECAMY - Spawarka przeznaczona dla sieci FTTH (ale nie tylko), świetnie sprawdza się np. w Orange i Netia, wymienne uchwyty m.in. dla SOC SC. Bezproblemowe spawanie różnych włókien G.657 oraz np. G.657 z G.652. Centrowanie do rdzenia w technologii PAS. Pełen komplet z precyzyjną obcinaczką (cleaver) DVP-107, stripperem Clauss-CFS-2, stripperem do kabli płaskich, walizka itd.
Emituje dobrze widoczną wiązkę promieniowania, która ułatwia znajdowanie uszkodzeń włókna lub złącza. Moc: 10mW. Zasięg (przybliżony): 10km.
Obrotowy stripper do izolacji kabla światłowodowego
Pigtail jednostronnie zakończony złączem SC/APC o długości 1m i średnicy 0.9mm. Włókno to G.657 w powłoce LSZH. 12 kolorów do wyboru.

Opis produktu do przetargu:

.

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!