Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

INT-OPM-800-50 Miernik mocy optycznej OPM 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, -50-+26dBm

INT-OPM-800-50 Miernik mocy optycznej OPM 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm, -50-+26dBm
  • Kod produktu: INT-OPM-800-50
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Produkt archiwalny

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!




Z szeroką gamą funkcji, miernik mocy optycznej ST800 jest potężnym narzędziem do użycia w instalacji i konserwacji światłowodowej. Jego solidna, wytrzymała konstrukcja sprawia, że jest to świetne rozwiązanie z szerokim zakresem zastosowań w terenie. Jest to również tani miernik mocy optycznej.

Miernikiem mocy optycznej ST800 można testować moc optyczną w zakresie długości fal 800-1700nm. Istnieje sześć rodzajów punktów kalibracji długości fali (850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm i 1625nm) Może być stosowany do testów liniowych i nieliniowych, a także potrafi wyświetlać zarówno bezpośredni, jak i względny test mocy optycznej.

Miernik ten może być szeroko stosowany w testach LAN, WAN, sieci miejskiej, sieci telewizji kablowej lub długodystansowych sieciach światłowodowych oraz innych sytuacjach.

 



Funkcje

  • Precyzyjny pomiar wielu długości fal
  • Bezwzględny pomiar mocy w dBm lub xW
  • Względny pomiar mocy w dB
  • Funkcja automatycznego wyłączania
  • Wskazanie i identyfikacja częstotliwości 270Hz, 330Hz, 1kHz i 2kHz światła
  • Wskaźnik niskiego napięcia
  • Adapter FC/SC/ST
  • Poręczny, duży wyświetlacz LCD, łatwy w użyciu

 

 

 

Specyfikacja:

 

Zakres długości fal [nm]

800-1700

Rodzaj detektora

InGaAs

Standardowe długości fal [nm]

850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625

Zakres testowania mocy [dBm]

-50 do 26

lub

-70 do 10

Niedokładność [%]

± 5

Resolution

Liniowość: 0.1%

Logarithm: 0.01dBm

Generalna specyfikacja

Złącza

FC/SC/ST

Temperatura pracy []

-10 do 50

Temperatura przechowywania []

-30 do 60

Waga [kg]

0.21 (bez baterii)

Wymiary [mm]

160 x 76 x 28

Baterie

2x baterie AA

Czas pracy baterii [h]

Nie mniej niż 75  (w zależności od wielkości baterii)

Czas automatycznego wyłączenia [min]

10

                               

 

Informacje dotyczące zamówienia

 

Model

Zakres pomiarowy mocy

 [dBm]

Adapter

Bateria

Długość fali [nm]

ST800

-50 do 26

FC/SC/ST

2x AA

850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625

ST800

-70 do 10

FC/SC/ST

2x AA

850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Kolejowa 28, 55-300 Środa Śląska
Czynne od pn-pt od 08:30 do 16:30

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!