Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Alkohol izopropylowy KONTAKT IPA 1l

Alkohol izopropylowy KONTAKT IPA 1l
  • Kod produktu:
  • Dostępność: Na magazynie

Cena: 22,00 zł netto 27,06 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
POLECAMY - Spawarka przeznaczona dla sieci FTTH (ale nie tylko), świetnie sprawdza się np. w Orange i Netia, wymienne uchwyty m.in. dla SOC SC. Bezproblemowe spawanie różnych włókien G.657 oraz np. G.657 z G.652. Centrowanie do rdzenia w technologii PAS. Pełen komplet z precyzyjną obcinaczką (cleaver) DVP-107, stripperem Clauss-CFS-2, stripperem do kabli płaskich, walizka itd.
Niezbędne do usunięcia lakieru oraz żelu, pozostałości po strippowaniu włókna.
Zestaw trzech narzędzi czyszczących przeznaczony do wszystkich rodzajów złączy światłowodowych, zarówno przez adaptery metodą One-click, jak i bezpośrednio do connectorów taśmą czyszczącą.
Patchcord Simplex SC/APC-SC/UPC. Typ włókna: G.657A1. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 1m.
Pigtail jednostronnie zakończony złączem LC/APC o długości 2m i średnicy 0.9mm. Włókno to G.657 w powłoce LSZH. 12 kolorów do wyboru.

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!