Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Transmitter CATV 1310nm 10mW/10dBm

Transmitter CATV 1310nm 10mW/10dBm
  • Producent: InterOpto
  • Kod produktu: OT1310-10
  • Dostępność: 3-4 dni

Cena: 2 727,23 zł netto 3 354,49 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Transmiter optyczny CATV działający w oknie transmisyjnym 1310nm. Zamienia sygnał telewizji kablowej podawany kablem koncentrycznym na sygnał optyczny, dzięki czemu można go przesyłać do recieverów za pomocą światłowodów i używając odpowiednich recieverów w wersji FTTH lub FTTB dystybuować do klientów w budynkach. Transmiter potrafi modulować sygnał optyczny umieszczając w nim sygnał sieci kablowej zawierający również programy cyfrowe. Zakres sygnału wejściowego to 45 do 860 MHz.

Cechy:
  • Rozmiar 1U 19",
  • Wyświetlacz LCD (LCD/VFD) na panelu przednim,
  • Pasmo przenoszenia: 47-750/862MHZ,
  • Moc wyjściowa: 4 do 24mW,
  • Rozbudowany obwód Pre-distortion correction,
  • AGC oraz MGC,
  • APC (automatic power control) oraz ATC (automatic temperature control).



SPECYFIKACJA
Parametry techniczne
Długość fali [nm] 1310
Moc wyjściowa [mW] 10
Straty połączeniowe [dBm] 10
CNR [dB] 53
CTB [dBc] 67
CSO [dBc] 62
Złącze SC/APC lub FC/APC





Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,28 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis urządzenia Transmitter CATV 1310nm 10mW/10dBm

(Rozmiar: 5,34 MB)
pobierz
Instrukcja obsługi oprogramowania SNMP NetManager ENG
Instrukcja obsługi oprogramowania SNMP NetManager

(Rozmiar: 12,85 MB)
pobierz
Oprogramowanie SNMP Net Manager ENG
Oprogramowanie do zarządzania urządzeniami poprzez protokół SNMP

Opis produktu do przetargu:

Rozmiar 1U 19", Wyświetlacz LCD (LCD/VFD) na panelu przednim, Pasmo przenoszenia: 47-750/862MHZ,  Rozbudowane obwody Pre-distortion correction, AGC oraz MGC, APC (automatic power control) oraz ATC (automatic temperature control). Długość fali [nm]: 1310. Moc wyjściowa [mW]: 10. Straty połączeniowe [dBm]: 10. CNR [dB]: 53. CTB [dBc]: 67. CSO [dBc]: 62. Złącze: SC/APC lub FC/APC.

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!