Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/APC-SC/APC G652D

OTDR - Ekonomiczna Rozbiegówka (Włókno rozbiegowe) 1km SC/APC-SC/APC G652D
  • Kod produktu: INT-LAUN4
  • Dostępność: Na magazynie
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Cena: 270,74 zł netto 333,01 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa- 1000m - SC/APC-SC/APC

UWAGA - ze względu na ekonomiczną wersję produktu obudowa plastikowa może być lekko uszkodzona, nie wpływa to włókno które jest w środku.
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,43 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis rozbiegówki OTDR SC/APC 1000m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Pigtail jednostronnie zakończony złączem SC/APC o długości 3m i średnicy 0.9mm. Włókno to G.657 w powłoce LSZH (easy strip - możliwość usunięcia powłoki bez użycia przeznaczonych do tego narzędzi). Kolor żółty.
Tacka (kaseta) na spawy umożliwiająca zamocowanie do 12 osłonek spawów. Posiada wypinane uchwyty (grzebienie) na osłonki oraz pokrywę chroniącą włókna bez uszkodzeniem. Tacki mogą być montowane kaskadowo (jedna na drugiej).

Opis produktu do przetargu:

1000m, SC/APC-SC/APC

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!