Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

ShinewayTech Wielofunkcyjna platforma testowa MTP-200, MTP-200-40VC (850/1300/1310/1550nm, 23/36/38/36dB)

ShinewayTech Wielofunkcyjna platforma testowa MTP-200,  MTP-200-40VC (850/1300/1310/1550nm, 23/36/38/36dB)
  • Producent: ShinewayTech
  • Kod produktu: MTP-200-40VC
  • Dostępność: 7 dni
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 14 999,00 zł netto 18 448,77 zł z VAT 16 107,50 zł netto

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!


Wielofunkcyjna platforma testowa ShinewayTech MTP-200 to urządzenie przeznaczone do prac z sieciami FTTX/WAN. 7 calowy wyświetlacz z ekranem dotykowym (800x480) oraz 3 porty 
(2x USB, 1x RJ-45) zapewniają komfort pracy, zaś oprogramowanie Windows CE gwarantuje względnie krótki czas uruchamiania. 

Została zaprojektowana z myślą o instalatorach, wykonawcach i operatorach usług sieciowych, którzy na co dzień mają do czynienia z instalacją, budową i konserwacją sieci, a także rozwiązywaniem problemów sieciowych. Platforma oferuje wygodne i dokładne badanie w trybie automatycznym oraz manualnym, sprawdzanie fal o różnych długościach, jak również analizę wielofunkcyjną.

Platforma może zostać wyposażona w MODUŁY


Zastosowanie:
  • Etap instalacji, 
  • Wdrożenie usługi, 
  • Etap konserwacji. 


Wielofunkcyjne i wysoko wydajne urządzenie, które oferuje:
  • Zakres dynamiczny nawet do 50dB,
  • Małe wartości stref:  EDZ 0.8m   ADZ 4.5m,
  • Automatyczne/ręczne sprawdzanie i analizę,
  • Testowanie wielu fal o różnych długościach,
  • Funkcję źródła lasera widzialnego,
  • Sprawdzanie "in-line" oraz poprzez Splittery (1625/1650 z filtrem),
  • Moduły OTDR obsługujące nawet do 4 różnych długości fal (opcja SM/MM),
  • Lokalizowanie usterek,
  • Pomiar długości/strat/strat powrotu światłowodu,
  • Wykrywanie splotów/złącz/Splitter'ów/makro zgięć/końca światłowodu,
  • Zastosowanie w LAN/WAN/FTTX,
  • Format plików GR-196-CORE (.SOR),
  • Format SOR i JPG,
  • Elastyczne nazewnictwo plików.



Ta wydajna oraz zoptymalizowana platforma posiada:
  • Małą wagę (2,1 kg),
  • 7 calowy wyświetlacz z ekranem dotykowym,
  • Bardzo wytrzymałe zabezpieczenie rogów,
  • Doskonały interfejs użytkownika ułatwiający wykonywanie operacji,
  • Odporność na kurz, wilgoć, wstrząsy,
  • Zoptymalizowane zarządzanie energią: 10 godzin nieprzerwanej pracy,
  • Oprogramowanie Windows CE,
  • Funkcję bezpośredniego drukowania (kompatybilne z drukarkami PCL),
  • Zdalne/lokalne sterowanie za pomocą komputera.

      
 



Oprogramowanie MTP Suite PC:
  • Analizę wielu wykresów,
  • Drukowanie jednego/kilku wykresów w jednym raporcie,
  • Edycja i drukowanie,
  • Dwukierunkową analizę wykresów,
  • Raporty w formacie CSV,
  • Funkcję zdalnego sterowania.



SPECYFIKACJA
Parametry techniczne
Model MTP-200-40VC
Długość fali (± 20) [nm] 850/1300/1310/1550
Zakres dynamiczny [dB] (1) 23/36/38/36
EDZ [m] (2) 1.5
ADZ [m] (2) 8/8/10/10
Zakres (do wyboru) [km] SM: 1.3, 2.5, 5, 10, 20, 40, 80, 160, 240
MM: 1.3, 2.5, 5, 10, 20, 40
Szerokość impulsu SM: 5ns, 10ns, 30ns, 100ns, 300ns, 1µs, 2.5µs, 10µs, 20µs
MM: 5ns, 10ns, 30ns, 1µs, 2.5µs
Czas uśredniania [s] Szybki, 15, 30, 45, 60, 90, 120, 180
Rodzaj emitera LD
Złącze FC/PC (wymiennie SC, ST oraz LC)
Dokładność pomiaru dystansu ±  (1m + 10^5 x odległość + sampling space)
Dokładność wykrywania tłumienia [dB/dB] ±  0.5
Dokładność wykrywania odbicia [dB] ±  4
Źródło światła widzialnego (VLS) Moc wyjściowa: ≥ -3 [dBm]
Częstotliwość MOD: 1 [Hz]
Zakres wykrywania: 5 [km]
Parametry ogólne
Wymiary (szer. x dł. x wys.) [mm] 175 x 290 x 75
Masa [kg] 2.1
Wyświetlacz 7 cali dotykowy TFT (800x480)
Zasilanie Adapter AC
Bateria litowo-jonowa
Czas pracy baterii [h] 10 (ciągłej pracy)
Łączność 2x USB
1x RJ-45 10/100 [Mbit/s]
Pamięć [GB] 2
Warunki pracy Temperatura otoczenia: -20 do 50 [°C]
Wilgotność względna: 0 do 95 [%] (bez kondensacji)
Warunki przechowywania Temperatura otoczenia:  -40 do 60 [°C]
Wilgotność względna: 0 do 95 [%] (bez kondensacji)



Dodatkowe moduły: 

LS100 Moduł stabilizowanego źródła światła 
  • Długości fal takie same jak OTDR, 
  • Wysoka precyzja i łatwe przeprowadzanie operacji.
LS100 Moduł stabilizowanego źródła światła
Parametry techniczne
Długość fali (± 20) [nm] Taka sama jak OTDR
Moc wyjściowa [dBm] ≥ -7




MCI100 Optyczny moduł inspektora złączy
  • Pokrętło regulujące ostrość (fast focus), 
  • Bezpieczne dla oka i czyste wyświetlanie obrazu wideo, 
  • Wymienne końcówki złącza. 
MCI100 Moduł optycznego inspektora złączy
Parametry techniczne
Pole widzenia [µm] 400 x 300
Rozdzielczość [µm] ≤ 1.5
Przybliżenie Ręczne
Wymiary miernika ręcznego [mm] Ø 32 x 175




PM100 Optyczny moduł miernika mocy
  • Wysoka precyzja, 
  • Wygodne przeprowadzanie operacji, 
  • Kalibracja dla wielu długości fal. 
PM100 Moduł miernika mocy optycznej
Parametry techniczne
Długość fali (skalibrowane) [nm] 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625, 1650
Zakres pomiarowy [dBm] -70 do +6
(-60 do +6 @850nm)
Rodzaj detektora InGaAs
Rozdzielczość wyświetlania 0.01
Dokładność ± 5% ± 0.01nW (±0.5dB @850nm)




Moduł zdalnego sterowania przez sieć
  • Wygodny proces wymiany informacji, 
  • Obsługa zdalna urządzenia. 




Standardowy pakiet:
  • Host MTP-200,
  • Bateria li-ion, 
  • Przewód do transmisji danych, 
  • Oprogramowanie CD,
  • Karta gwarancyjna,
  • Pokrowiec, 
  • Certyfikat kalibracji 

Dodatkowe moduły:
  • LS100: Moduł stabilizowanego źródła światła (jako OTDR),
  • PM100: Moduł miernika mocy optycznej,
  • MCI100: Moduł optycznego inspektora złączy,
  • RC100: Moduł zdalnego sterowania,
  • LM100: Moduł łączenia zdjęć.
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 1,11 MB)
pobierz
Oprogramowanie OTDR TraceManager 3.20.029
Oprogramowanie do edycji pomiarów reflektometrycznych. W nowej wersji możliwość zapisu położenia markerów A i B.

Opis produktu do przetargu:

7 calowy wyświetlacz z ekranem dotykowym (800x480), 2 porty USB, port RJ45, format plików GR-196-CORE (.SOR), format JPG, oprogramowanie PC, emiter LD, wymiary 175 x 290 x 75 [mm], masa 2.1kg, do 10 godzin czasu pracy na baterii, możliwość wyposażenia w dodatkowe moduły, certyfikat kalibracji, długość fali 850/1300/1310/1550 [nm]. zakres dynamiczny 23/36/38/36 [dB], EDZ 1.5m, ADZ 8/8/10/10m,

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Kolejowa 28, 55-300 Środa Śląska
Czynne od pn-pt od 08:30 do 16:30

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!