Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Profesjonalne włókno rozbiegowe do reflektometru OTDR, SM, 2000m, SC/APC lub inne złącze

Profesjonalne włókno rozbiegowe do reflektometru OTDR, SM, 2000m, SC/APC lub inne złącze
  • Kod produktu: INT-OTDRBOXPROF-2000
  • Dostępność: 7 dni
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Cena: 1 317,50 zł netto 1 620,53 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Profesjonalne włókno rozbiegowe do reflektometru OTDR - SM, 2000m, SC/APC lub inne złącze jednomodowe. Profesjonalne włókno rozbiegowe lub dobiegowe, służące do badań reflektometrycznych przy pomocy Optical Time Domain Reflectometer (OTDR, reflektometr optyczny). Eliminator strefy martwej reflektometru optycznego. Jest to idealne i solidne urządzenie. 


Cechy
  • Włókna w osłonie 3.0 mm zakończone złączami FC/UPC, SC/UPC lub dowolnymi innymi: SC/APC, E2000/APC itd.
  • Specjalne, najwyższej klasy MASTER, odporne na uszkodzenia złącza,
  • Trwała obudowa nadaje się do zastosowania w trudnych warunkach,
  • Szczelna, lekka (0.8 kg) oraz wytrzymała na mechaniczne uszkodzenia obudowa z tworzywa sztucznego, z dołączonym uchwytem mocującym,
  • Wymiary obudowy: 250 x 135 x 65 mm,
  • Dostępne długości włókna 500m / 1 km / 2 km, włókna jednomodowe lub wielomodowe,
  • Zastosowano włókno G.652D Corning najlepszej jakości,
  • Każdy oferowany przez nas produkt przechodzi test kalibracyjny INRR, wysokość strat wynosi zaledwie 0.03dB.
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,31 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis profesjonalnego włókna rozbiegowego 2000m

Opis produktu do przetargu:

Włókna w osłonie 3.0 mm zakończone złączami FC/UPC oraz SC/UPC, Trwała obudowa nadaje się do zastosowania w trudnych warunkach, Masa: 0.8kg, Dołączony uchwyt mocujący, Wymiary: 250 x 135 x 65mm, Wysokość strat: 0.03dB (test kalibracyjny INRR), Długość: 2km

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!