Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Konwerter CATV SR1000A-F (z filtrem) reciever

Konwerter CATV SR1000A-F (z filtrem) reciever
  • Producent: InterOpto
  • Kod produktu: CC-SR1000A-F
  • Dostępność: Na magazynie
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Cena: 30,45 zł netto 37,45 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Seria SR1000 oferuje konwertery CATV dla cyfrowej telewizji (sieci FTTH). To urządzenie stosuje optyczny przewód odbiorczy o wysokiej czułości, bez zasilania (nie pobiera mocy).
Po podłączeniu mocy optycznej, poziom wyjściowy wyniesie Pin = -1dBm, Vo = 68 dBµV. Może być elastycznie i ekonomicznie zintegrowany z trzema sieciami (aplikacje FTTh). 
Do wyboru są dwa rodzaje konwerterów: SR1000A oraz SR1000A-F.



Cechy:
  • Nie wymaga zasilania,
  • Pracuje w paśmie 45-862 MHz,
  • Poziom wyjściowy - 68 dBµV (Pin= -1 dBm),
  • SR1000A: Długość fali roboczej CATV - 1100-1620 nm,
  • SR100A-F: Wbudowany filtr 1310/1490nm, pasuje do systemu "single-fiber triple wavelengths", robocza długość fali CATV: 1550 nm.



SPECYFIKACJA
Parametry techniczne
Długość fali roboczej CATV [nm] 1540-1563
Izolacja kanału [dB] (1550nm & 1490nm) ≥40
Czułość [A/W] ≥0.85 (1310nm)
≥ 0.9 (1550nm)
Odbierana moc [dBm] +2 do -14 (Telewizja Cyfrowa, MER>29dB)
Optyczne straty wyjściowe [dB] ≥ 55
Złącze optyczne SC/APC
RF Feature Żeńskie F, Męskie F
Pasmo robocze [MHz] 45-1050
Poziom wyjściowy [dBµV] >68 (Telewizja cyfrowa, Pin= -1dBm)
Straty odbiciowe [dB] ≥ 14 (47-862 MHz)
Impedancja wyjściowa [Ω] 75
Liczba portów wyjściowych 1
RF tie-in Żeńskie F
OMI [%] 4,3
BER < 1.0 e-9 (Pin: +2 do -14 dBm)
Parametry ogólne 
Wymiary (szer. x dł. x wys.) [mm] 26 x 45 x 16 (SR1000A)
26 x 45 x 16 (SR1000A-F)
Warunki pracy Temperatura otoczenia [°C]: -20 do 55
Wilgotność względna [%]: 5-95
Warunki przechowywania Temperatura otoczenia [°C]: -40 do 85
Wilgotność względna [%]: 5-95
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,38 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis urządzenia SR1000A-F

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Stripper służący do ściągania izolacji z kabli światłowodowych okrągłych.
Emituje dobrze widoczną wiązkę promieniowania, która ułatwia znajdowanie uszkodzeń włókna lub złącza. Moc: 10mW. Zasięg (przybliżony): 10km.
Przeznaczony do złączy SC, FC lub ST, uniwersalne złącze 2.5mm, Ponad 750 cykli czyszczenia.
Konwerter CATV dla FTTH. Nie wymaga zasilania. Wejście FWDM: 1310 + 1490 + 1550 nm, wyjście portu PON: 1310 + 1490nm, pasmo robocze: 45-1050 MHz.
Wbudowany filtr (1310 + 1490nm) i AGC, zasilanie 12V DC, optyczne straty odbiciowe > 45 dB, znamionowy poziom wyjściowy ≥ 88 dBµV, pobór mocy <3 W, wymiary 105x67x24, odbierana moc optyczna -18 do +2 dBm.

Opis produktu do przetargu:

Posiada filtr, nie wymaga zasilania, poziom wyjściowy: >68 dBµV, długość fali roboczej 1550 nm, moc odbierana +2 do -14 dBm, pasmo robocze 45-1050 MHz, wymiary: 45x26x16 mm.

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!