Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Konwerter, Reciever CATV SR1000B (FWDM)

Konwerter, Reciever CATV SR1000B (FWDM)
  • Producent: InterOpto
  • Kod produktu: CC-SR1000B
  • Dostępność: Na magazynie
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Cena: 65,88 zł netto 81,03 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Seria SR1000B oferuje konwertery CATV dla cyfrowej telewizji (sieci FTTH). To urządzenie stosuje optyczny przewód odbiorczy o wysokiej czułości, bez zasilania (nie pobiera mocy).
Po podłączeniu mocy optycznej, poziom wyjściowy wyniesie Pin = -9dBm, Vo = 47 dBµV. Może być elastycznie i ekonomicznie zintegrowany z trzema sieciami (aplikacje FTTh). 



Cechy:
  • Nie wymaga zasilania,
  • Pracuje w paśmie 45-862 MHz,
  • Poziom wyjściowy - 47 dBµV (Pin= -9 dBm)
  • Wejście FWDM: 1310 + 1490 + 1550 nm
  • Wyjście portu PON: 1310 + 1490 nm


SPECYFIKACJA
Parametry techniczne
Długość fali roboczej CATV [nm] 1310 + 1490
1310 + 1490 + 1550
Izolacja kanału [dB] (1550nm & 1490nm) ≥40
Czułość [A/W] ≥0.85 (1310nm)
≥ 0.9 (1550nm)
Odbierana moc [dBm] 0 do -10(Telewizja Cyfrowa, MER>29dB)
Optyczne straty wyjściowe [dB] ≥ 55
Wejściowe złącze optyczne SC/APC
Złącze ONU SC/APC
RF Feature Żeńskie F, Męskie F
Pasmo robocze [MHz] 45-1050
Poziom wyjściowy [dBµV] >47 (Telewizja cyfrowa, Pin= -9dBm)
Straty odbiciowe [dB] ≥ 14 (47-862 MHz)
Impedancja wyjściowa [Ω] 75
Liczba portów wyjściowych 1
RF tie-in Żeńskie F
OMI [%] 4,3
BER < 1.0 e-9 (Pin: +2 do -14 dBm)
Parametry ogólne 
Wymiary (szer. x dł. x wys.) [mm] 40 x 110 x 16
Warunki pracy Temperatura otoczenia [st cels]: -20 do 55
Wilgotność względna [%]: 5-95
Warunki przechowywania Temperatura otoczenia [st cels]: -40 do 85
Wilgotność względna [%]: 5-95
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,45 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis urządzenia SR1000B

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Konwerter CATV dla FTTH. Nie wymaga zasilania. Długość fali roboczej: 1100 do 1620 nm, pasmo robocze: 45-1050 MHz.
Konwerter CATV dla FTTH (posiada filtr). Nie wymaga zasilania. Długość fali roboczej: 1550 nm, pasmo robocze: 45-1050 MHz.
Wbudowany filtr (1310 + 1490nm) i AGC, zasilanie 12V DC, optyczne straty odbiciowe > 45 dB, znamionowy poziom wyjściowy ≥ 88 dBµV, pobór mocy <3 W, wymiary 105x67x24, odbierana moc optyczna -18 do +2 dBm.

Opis produktu do przetargu:

Nie wymaga zasilania, poziom wyjściowy: >47 dBµV, moc odbierana 0 do -10 dBm, pasmo robocze 45-1050 MHz, wymiary: 110x40x16 mm, wejście FWDM: 1310 + 1490 + 1550 nm, wyjście portu PON: 1310 + 1490 nm.

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!