Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Skrzynka światłowodowa, przełącznica (mufa), 2 Wejścia, 16 Wyjść

Skrzynka światłowodowa, przełącznica (mufa), 2 Wejścia, 16 Wyjść
  • Producent: InterOpto
  • Kod produktu: IO-FOSC4016
  • Dostępność: Na magazynie
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Cena: 44,99 zł netto 55,34 zł z VAT 54,70 zł netto

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Przełącznica światłowodowa, hermetyczna z możliwością montażu na ścianie lub na słupie.


Cechy:

  • Zamykana na kluczyk,
  • Możliwość montażu na ścianie lub na słupie,
  • 2 wejścia z dławikami na kable dosyłowe/magistralne oraz 16 wyjść na kable abonenckie,
  • We wnętrzu zamontowany panel na maksymalnie 16 adapterów SC Simplex.
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,28 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis skrzynki światłowodowej

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Niezbędne do usunięcia lakieru oraz żelu, pozostałości po strippowaniu włókna.
Proste narzędzie które umożliwia bezpieczne nacięcie tuby z włóknami światłowodowymi i w efekcie ekstrakcję włókien na zewnątrz tuby.
Pojemnik na odpady powstające w procesie spawania włókien światłowodowych.
Wysuwana przełącznica PREMIUM, śruby montażowe i 2 tacki na 24 spawy każda w komplecie.
Pigtail jednostronnie zakończony złączem SC/APC o długości 1m i średnicy 0.9mm. Włókno to G.657 w powłoce LSZH. 12 kolorów do wyboru.

Opis produktu do przetargu:

Zamykana na kluczyk, Możliwość montażu na ścianie lub na słupie, 2 wejścia z dławikami na kable dosyłowe/magistralne, 16 wyjść na kable abonenckie, Panel na maksymalnie 16 adapterów SC Simplex.

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!