Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Miernik mocy optycznej INT-TC-36E, 6 OKIEN POMIAROWYCH, -70-+10dB OPM

Miernik mocy optycznej INT-TC-36E, 6 OKIEN POMIAROWYCH, -70-+10dB OPM
  • Producent: InterOpto
  • Kod produktu: INT-TC-36E
  • Dostępność: Na magazynie
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Cena: 201,87 zł netto 248,30 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Miernik mocy optycznej INT-TC-36E jest urządzeniem testowym, który dzięki swoim możliwościom oraz atrakcyjnej cenie, może być szeroko stosowany w instalacji, eksploatacji i konserwacji sieci światłowodowych.
Urządzenie może przeprowadzać pomiary mocy optycznej w zakresie 800 - 1700nm. Pracuje na sześciu skalibrowanych długościach fali: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm.







Opis konstrukcji:
1. Długość fali.
2. Wartość mocy.
3. Jednostka.
4. Wskaźnik baterii.
5. Auto-off (automatyczne wyłączanie urządzenia).
6. Przycisk ON/OFF (załącz/wyłącz).
7. Przycisk wyboru długości fali.
8. Tryb względny.
9. Tryb bezwzględny.
10. Detektor.



Zestawy złącz: 

  • Złącze FC/SC/ST (wymiennie)




SPECYFIKACJA
Parametry techniczne
Model INT-TC-36E
Zakres długości fali [nm] 800 - 1650
Skalibrowane długości fali [nm] 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 
Zakres pomiarowy [dBm] -70 do +10
Typ detektora InGaAs
Dokładność < ±3% (-10dBm, 22°C)
Rozdzielczość Liniowa: 0.1%
Nieliniowa: 0.01dBm
Złącze FC/SC/ST
Parametry ogólne
Wymiary [mm] 130 x 63 x 29
Masa [g] 160
Zasilanie 3x bateria AAA
Czas pracy [h] > 120 (bez podświetlenia)
Warunki pracy Temperatura otoczenia: -10 do 50 [°C]
Wilgotność względna: 0 - 90%
Warunki przechowywania Temperatura otoczenia:  -20 do 70 [°C]
Wilgotność względna: 0 - 90%
 



Zamówienie

Standardowe wyposażenie
  • Miernik mocy optycznej,
  • Jeden zestaw złącz: FC/SC/ST, 
  • Instrukcja obsługi, 
  • 3x bateria AAA,
  • Torba.
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,34 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis urządzenia INT-TC-36E

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Emituje dobrze widoczną wiązkę promieniowania, która ułatwia znajdowanie uszkodzeń włókna lub złącza. Moc: 10mW. Zasięg (przybliżony): 10km.

Opis produktu do przetargu:

Pomiar mocy optycznej w zakresie 800 - 1650nm, pomiar na długościach: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, złącza FC/SC/ST (wymiennie), zakres pomiarowy od -70 do +10 dBm, detektor InGaAs, rozdzielczość liniowa 0.1%, rozdzielczość nieliniowa 0.01dBm, wymiary 130 x 63 x 29mm, masa 160g, zasilane trzema bateriami AAA, powyżej 120 godzin czasu pracy (bez podświetlenia).

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!