Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Miernik mocy optycznej INT-TC-36F, 6 OKIEN POMIAROWYCH, -50-+26dB OPM

Miernik mocy optycznej INT-TC-36F, 6 OKIEN POMIAROWYCH, -50-+26dB OPM
  • Producent: InterOpto
  • Kod produktu: INT-TC-36F
  • Dostępność: Na magazynie
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Cena: 187,28 zł netto 230,35 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Miernik mocy optycznej INT-TC-36F jest urządzeniem testowym, który dzięki swoim możliwościom oraz atrakcyjnej cenie, może być szeroko stosowany w instalacji, eksploatacji i konserwacji sieci światłowodowych.
Urządzenie może przeprowadzać pomiary mocy optycznej w zakresie 800 - 1700nm. Pracuje na sześciu skalibrowanych długościach fali: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm. Stosowany do pomiaru zarówno kabli jednomodowych jak i wielomodowych.







Opis konstrukcji:
1. Długość fali.
2. Wartość mocy.
3. Jednostka.
4. Wskaźnik baterii.
5. Auto-off (automatyczne wyłączanie urządzenia).
6. Przycisk ON/OFF (załącz/wyłącz).
7. Przycisk wyboru długości fali.
8. Tryb względny.
9. Tryb bezwzględny.
10. Detektor.



Zestawy złącz: 

  • Złącze FC/SC/ST (wymiennie)




SPECYFIKACJA
Parametry techniczne
Model INT-TC-36F
Zakres długości fali [nm] 800 - 1650
Skalibrowane długości fali [nm] 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 
Zakres pomiarowy [dBm] -50 do +26
Typ detektora InGaAs
Dokładność < ±3% (-10dBm, 22°C)
Rozdzielczość Liniowa: 0.1%
Nieliniowa: 0.01dBm
Złącze FC/SC/ST
Parametry ogólne
Wymiary [mm] 130 x 63 x 29
Masa [g] 160
Zasilanie 3x bateria AAA
Czas pracy [h] > 120 (bez podświetlenia)
Warunki pracy Temperatura otoczenia: -10 do 50 [°C]
Wilgotność względna: 0 - 90%
Warunki przechowywania Temperatura otoczenia:  -20 do 70 [°C]
Wilgotność względna: 0 - 90%
 



Zamówienie

Standardowe wyposażenie
  • Miernik mocy optycznej,
  • Jeden zestaw złącz: FC/SC/ST, 
  • Instrukcja obsługi,  
  • 3x bateria AAA, 
  • Torba.
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,34 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis urządzenia INT-TC-36F

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Stripper służący do ściagania izolacji pierwotnej włókna światłowodowego oraz do przygotowywania pigtaili do spawania.
Niezbędne do usunięcia lakieru oraz żelu, pozostałości po strippowaniu włókna.
Alkohol IPA niezbędny do usuwania lakieru i pozostałości żelu z włókien światłowodowych.
Tłumik światłowodowy o tłumienności 0dB. Wtyk SC/UPC (niebieski) męski, żeńskie gniazdo SC/APC

Opis produktu do przetargu:

Pomiar mocy optycznej w zakresie 800 - 1650nm, pomiar na długościach: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, złącza FC/SC/ST (wymiennie), zakres pomiarowy od -50 do +26 dBm, detektor InGaAs, rozdzielczość liniowa 0.1%, rozdzielczość nieliniowa 0.01dBm, wymiary 130 x 63 x 29mm, masa 160g, zasilane trzema bateriami AAA, powyżej 120 godzin czasu pracy (bez podświetlenia).

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!