Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Miernik mocy PON, PPM, INT-TC-98B-P - złącze SC/APC oraz OPM i VLS

Miernik mocy PON, PPM, INT-TC-98B-P - złącze SC/APC oraz OPM i VLS
  • Producent: InterOpto
  • Kod produktu: INT-TC-98B-P
  • Dostępność: Na magazynie
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Cena: 1 096,20 zł netto 1 348,33 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Miernik mocy optycznej INT-TC-98B-P to urządzenie specjalnie zaprojektowane do budowy i konserwacji sieci PON, które może być włączone między OLT i ONT. Sygnał głosowy, danych oraz wideo (1310/1490/1550) można mierzyć synchronicznie, a wartość mocy optycznej (1310/1490/1550) można wyświetlić za pomocą tego miernika. Jest to przydatne narzędzie testowe dla inżynierów sieci PON i operatorów serwisowych.

Ten miernik PON może mieć również zintegrowane funkcje VFL oraz miernika mocy optycznej.



Cechy:
  • Poręczny, łatwy w obsłudze,
  • Posiada złącze SC/APC,
  • Posiada miernik mocy optycznej,
  • Posiada VFL 1mW,
  • Potrafi testować synchronicznie moc PON w systemie dla trzech długości fal włókna (1310nm, 1490nm, 1550nm),
  • Potrafi przeprowadzać test Burst mode sygnału dla 1310nm,
  • Opcjonalnie może zostać wyposażony w miernik mocy optycznej i funkcje VFL,
  • Wyświetlacz True color,
  • Interfejs przyjazny użytkownikowi, funkcje zarządzania wiadomościami i funkcjonowaniem,
  • Oferuje 10 grup wartości progów (do wyboru przez operatora),
  • Analiza i wyświetlanie statusu Pass/Fail,
  • Wybór wartości względnej i funkcja edycji,
  • Pamięć na przechowywanie do 1000 wyników i opcja przesłania ich, za pomocą USB, do oprogramowania zarządzającego,
  • Możliwość ustawienia wartości progów, przesłania danych oraz kalibracji długości fali za pomocą oprogramowania zarządzającego,
  • Automatyczne wyłączanie (według ustawionej wartości),
  • Automatyczne wyłączanie podświetlenia (według ustawionej wartości),
  • Akumulator litowy o pojemności 6600mAh,
  • Oszczędzanie energii (kontrola niskiego napięcia i wyłączanie zasilania),
  • Wyświetlanie zegara czasu rzeczywistego.



Interfejs testowy



Porty





SPECYFIKACJA
Parametry techniczne
Model INT-TC-98B-P
Standardowe długości fal [nm] 1310
(Upstream)
1490
(Downstream)
1550
(Downstream)
Strefa przepustowości [nm] 1260 - 1360 1470 - 1505 1535 - 1570
Zakres [dBm] -50 do +10 -50 do +10 -40 do +20
Izolacja na 1310nm [dB] --- >40
>40
Izolacja na 1490nm [dB] >40 --- >40
Izolacja na 1550nm [dB] >40
>40
---
Dokładność
Niepewność [dB] ±0.5
Strata zależna od polaryzacji [dB] <±0.25
Liniowość [dB] ±0.1
Przez straty wtrąceniowe (IL) [dB] <1.5
Rozdzielczość 0.01
Jednostka dBm / xW
Miernik mocy optycznej (opcjonalnie)
Skalibrowana długość fali [nm] 850/1300/1310/1490/1550/1625
Zakres pomiarowy [dBm] -50 do +26
Detektor InGaAs
Dokładność <± 3% (-10dBm, 22°C)
Rozdzielczość Liniowa: 0.1%
Nieliniowa: 0.01dBm
Złącze SC/FC/ST
Wizualny lokalizator uszkodzeń (opcjonalnie)
Moc wyjściowa [mW] 1
Odległość testowa [km] 5
Długość fali [nm] 650 ±20
Tryby wyjściowe Ciągły (CW)
Pulsacyjny 2Hz
Parametry ogólne
Wymiary [mm] 185 x 80 x 50
Wyświetlacz LCD 480 x 800 True color 
Ekran dotykowy
Zasilanie Akumulator litowy 3.7V 6600mAh
Warunki pracy Temperatura otoczenia: -10 do 60 [°C]
Warunki przechowywania Temperatura otoczenia: -25 do 70 [°C]



Zamówienie

Standardowe wyposażenie
  • Miernik mocy PON (ze złączem SC/APC oraz miernikiem mocy optycznej -50 do +26dBm),
  • Pokrowiec,
  • Ładowarka do akumulatora,
  • Przewód do ładowarki,
  • CD (oprogramowanie do zarządzania),
  • Kabel USB,
  • Raport z testu fabrycznego.
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,52 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis urządzenia INT-TC-98B-P

Opis produktu do przetargu:

Wyświetlacz LCD 480x800 True color z ekranem dotykowym, Oferuje 10 grup wartości progów (do wyboru przez operatora), Pamięć na 1000 wyników, Oprogramowanie do zarządzania, Akumulator 6600mAh, Wymiary: 185x80x50mm, Złącze SC/APC, Automatyczne wyłączanie, Automatyczne wyłączanie podświetlenia, Wyświetlanie zegaru czasu rzeczywistego, Długości fal: 1310nm (upstream), 1490nm (downstream), 1550nm (downstream), Zakres [dBm]: -50 do +10 (1310nm), -50 do +10 (1490nm), -40 do +20 (1550nm). Posiada miernik mocy optycznej pracujący na długościach 850/1300/1310/1490/1550/1625 [nm], z zakresem pomiarowym -50 do +26 [dBm], detektorem InGaAs oraz złączem SC/FC/ST. Posiada VFL 1mW.

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!