Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Moduł SFP+ 6C-SFP+-LR 10Gbps, 10km, SM Dual Fiber

Moduł SFP+ 6C-SFP+-LR 10Gbps, 10km, SM Dual Fiber
  • Producent: 6COM
  • Kod produktu: 6C-SFP+-LR
  • Dostępność: 3-4 dni

Cena: 99,05 zł netto 121,83 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Moduł SFP+ 1310nm DFB 10Gbit jest przeznaczony do transmisji i odbioru danych optycznych za pomocą jednomodowego światłowodu w łączu o długości 10km/20km.
Interfejs elektryczny modułu SFP+ LR jest zgodny ze specyfikacjami elektrycznymi SFI. Różnicowa impedancja wejściowa i wyjściowa transceivera wynosi 100Ω. Linie danych są wewnętrznie połączone AC.
Moduł zapewnia zakończenie różnicowe i redukuje konwersję różnicową do zwykłego trybu, w celu zapewnienia dobrej jakości zakończenia sygnału i niskiego EMI. SFI zwykle pracuje z ponad 200mm ulepszonego materiału FR4 lub do około 150mm standardowego FR4 z jednym złączem.
 

Kompatybilny z przełącznikami sieciowymi wszystkich producentów, należy podać producenta przy zamówieniu.


Zastosowanie
  • 10GBase-LR przy 10.3125Gbps,
  • 10GBase-LW przy 9.953Gbps,
  • Inne łącza optyczne.

Cechy
  • Optyczny interfejs zgodny z IEEE 802.3ae 10GBase-LR,
  • Interfejs elektryczny zgodny z SFF-8431,
  • Hot plug,
  • Transmitter 1310nm DFB, Fotodetektor PIN,
  • Zaawansowane oprogramowanie umożliwia przechowywanie w transceiverze informacji o szyfrowaniu systemu klienta,
  • Ekonomiczne rozwiązanie SFP+, zapewniające większą przepustowość i większą gęstość portów,
  • Obudowa z metalu zapewnia doskonałą wydajność EMI,
  • Odpowiedni dla połączeń 10km/20km SMF,
  • Zasilanie: 3,3V (standardowe),
  • Niskie zużycie mocy,
  • Może pracować przy temperaturze otoczenia z zakresu 0-70 [°C].


Szczegółowy opis jest dostępny w zakładce "Pliki do pobrania".
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,52 MB)
pobierz
Karta katalogowa - pełny opis
Pełny opis urządzenia 6C-SFP+-LR

(Rozmiar: 0,25 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis urządzenia 6C-SFP+-LR

Opis produktu do przetargu:

Zgodność z IEEE 802.3ae 10GBase-LR, Zgodność z SFF-8431, Hot plug, Transmitter 1310nm DFB, Fotodetektor PIN,Zaawansowane oprogramowanie umożliwia przechowywanie w transceiverze informacji o szyfrowaniu systemu klienta, Obudowa z metalu, Zasilanie: 3,3V (standardowe), Niskie zużycie mocy, Może pracować przy temperaturze otoczenia z zakresu 0-70 [°C], Zgodność ze specyfikacjami elektrycznymi SFI, Linie danych wewnętrznie połączone AC, Impedancja różnicowa wejściowa i wyjściowa nadajnika wynosząca 100Ohm.

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!