Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Moduł SFP+ 6C-SFP+-SR 10Gbps, 300m, MM

Moduł SFP+ 6C-SFP+-SR 10Gbps, 300m, MM
  • Producent: 6COM
  • Kod produktu: 6C-SFP+-SR
  • Dostępność: 3-4 dni
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Cena: 102,82 zł netto 126,47 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Moduł SFP+ 850nm VCSEL 10Gbit jest przeznaczony do transmisji i odbioru danych optycznych za pomocą wielomodowego światłowodu 50/125μm lub 62.5/125μm.
Interfejs elektryczny modułu SFP+ SR jest zgodny ze specyfikacjami elektrycznymi SFI. Różnicowa impedancja wejściowa i wyjściowa transceivera wynosi 100Ω. Linie danych są wewnętrznie połączone AC.
Moduł zapewnia zakończenie różnicowe i redukuje konwersję różnicową do zwykłego trybu, w celu zapewnienia dobrej jakości zakończenia sygnału i niskiego EMI. SFI zwykle pracuje z ponad 200mm ulepszonego materiału FR4 lub do około 150mm standardowego FR4 z jednym złączem.



Zastosowanie
  • 10GBase-SR przy 10.3125Gbps,
  • 10GBase-SW przy 9.953Gbps,
  • Inne łącza optyczne.

Cechy
  • Optyczny interfejs zgodny z IEEE 802.3ae 10GBase-SR,
  • Interfejs elektryczny zgodny z SFF-8431,
  • Hot plug,
  • Transmitter 850nm VCSEL, Fotodetektor PIN,
  • Zaawansowane oprogramowanie umożliwia przechowywanie w transceiverze informacji o szyfrowaniu systemu klienta,
  • Ekonomiczne rozwiązanie SFP+, zapewniające większą przepustowość i większą gęstość portów,
  • Obudowa z metalu zapewnia doskonałą wydajność EMI,
  • Maksymalna długość połączenia 300m dla 200MHz/km (światłowód wielomodowy),
  • Zasilanie: 3,3V (standardowe),
  • Niskie zużycie mocy,
  • Może pracować przy temperaturze otoczenia z zakresu 0-70 [°C].


Szczegółowy opis jest dostępny w zakładce "Pliki do pobrania".
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,58 MB)
pobierz
Karta katalogowa - pełny opis
Pełny opis urządzenia 6C-SFP+-SR

(Rozmiar: 0,30 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis urządzenia 6C-SFP+-SR

Opis produktu do przetargu:

Zgodność z IEEE 802.3ae 10GBase-SR, Zgodność z SFF-8431, Hot plug, Transmitter 850nm VCSEL, Fotodetektor PIN, Zaawansowane oprogramowanie umożliwia przechowywanie w transceiverze informacji o szyfrowaniu systemu klienta, Obudowa z metalu, Zasilanie: 3,3V (standardowe), Niskie zużycie mocy, Może pracować przy temperaturze otoczenia z zakresu 0-70 [°C], Zgodność ze specyfikacjami elektrycznymi SFI, Linie danych wewnętrznie połączone AC, Impedancja różnicowa wejściowa i wyjściowa nadajnika wynosząca 100Ohm.

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!