Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Osłonka termokurczliwa spawu 60mm, 100szt, osłonki

Osłonka termokurczliwa spawu 60mm, 100szt, osłonki
  • Kod produktu: INT-STR-8
  • Dostępność: Na magazynie

Cena: 14,00 zł netto 17,22 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Osłonka termokurczliwa spawu jest niezbędna do prawidłowej ochrony spawu światłowodowego.To elastyczne rurki z termokurczliwego tworzywa sztucznego, które pod wpływem ciepła zmniejszają swoją objętość, zabezpieczając spaw i połączenia przed urazami. Dodatkowym zabezpieczeniem jest pręt usztywniający, wzmacniający całą konstrukcję.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
POLECAMY - Spawarka przeznaczona dla sieci FTTH (ale nie tylko), świetnie sprawdza się np. w Orange i Netia, wymienne uchwyty m.in. dla SOC SC. Bezproblemowe spawanie różnych włókien G.657 oraz np. G.657 z G.652. Centrowanie do rdzenia w technologii PAS. Pełen komplet z precyzyjną obcinaczką (cleaver) DVP-107, stripperem Clauss-CFS-2, stripperem do kabli płaskich, walizka itd.
Pojemnik na odpady powstające w procesie spawania włókien światłowodowych.
Patchcord Simplex SC/APC-SC/UPC. Typ włókna: G.657A1. Powłoka zewnętrzna: LSZH. Średnica zewn. kabla: 3mm. Długość: 1m.

Opis produktu do przetargu:

Rozmiar 60mm, Ilość: 100 sztuk

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!