Informacja handlowa: +48 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Mediakonwerter 6C-MC-300A 10/100Base-T Ethernet z portem SFP

Mediakonwerter 6C-MC-300A 10/100Base-T Ethernet z portem SFP
  • Producent: 6COM
  • Kod produktu: 6C-MC-300A
  • Dostępność: 3-4 dni
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Cena: 86,49 zł netto 106,38 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Media konwerter Gigabit Ethernet został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu ogromnego zapotrzebowania na instalację sieci gigabitowej. Może rozszerzyć sieć gigabitową (opartą na przewodach miedzianych) za pomocą kabla światłowodowego na maksymalną odległość do 80km.
Jest w pełni zgodny ze standardami IEEE 802.3z oraz 802.3ab.
Może zostać zainstalowany w standardowej obudowie konwertera.
Procedury instalacji oraz użytkowania są opracowane w taki sposób, aby były proste i nieskomplikowane. Status pracy może być lokalnie monitorowany za pomocą diagnostycznej diody LED, zlokalizowanej na panelu przednim.



Cechy
  • Konwerter 1000Base-T do 1000Base-SX/LX,
  • Zgodny ze standardami IEEE 802.3z oraz 802.3ab,
  • Interfejs: 1x złącze RJ45, 1x slot SFP,
  • Obsługa MDI/MDIX Auto-crossover,
  • Diody LED: zasilanie, DUP, FP-LINK, RX, 1000, TX,
  • Instalacja Plug and Play,
  • Obsługa Link Alarm,
  • Obsługa Jumbo Frame (64-9216 bajtów),
  • Obsługa kontroli napięcia.




SPECYFIKACJA
Parametry techniczne
Model 6C-GEC-300A
Standardowe protokoły Standard IEEE 802.3 10Base-T
Standard IEEE 802.3u Base-TX/FX
Złącze 1x RJ45
1x slot SFP
Tryb pracy Tryb full duplex
Tryb half duplex
Włókno Jednomodowe: 9/125, 10/125µm
Wielomodowe: 50/125, 62.5/125
µm
Przewód TP Cat5 UTP
Parametry ogólne
Wymiary [mm] 26 x 71 x 94 (zewnętrzne zasilanie)
Zasilanie 5V 1A DC
Warunki pracy Temperatura otoczenia: 0 do 60 [°C]
Wilgotność względna: 5 do 90 [%]



Zamówienie

Standardowe wyposażenie
  • Media konwerter 10/100M Ethernet to fiber z 1 slotem SFP FE (bez transceivera SFP zainstalowanego wewnątrz).



Szczegółowy opis jest dostępny w zakładce "Pliki do pobrania".
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,30 MB)
pobierz
Karta katalogowa - pełny opis
Opis urządzenia 6C-MC-300A

(Rozmiar: 0,28 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis urządzenia 6C-MC-300A

Opis produktu do przetargu:

Konwerter 1000Base-T do 1000Base-SX/LX, Zgodny ze standardami IEEE 802.3z oraz 802.3ab, Interfejs: 1x złącze RJ45, 1x slot SFP, Obsługa MDI/MDIX Auto-crossover, Diody LED: zasilanie, DUP, FP-LINK, RX, 1000, TX, Instalacja Plug and Play, Obsługa Link Alarm, Obsługa Jumbo Frame (64-9216 bajtów), Obsługa kontroli napięcia, Wymiary [mm]: 26 x 71 x 94, Zasilanie: 5V 1A DC, Włókno: Jednomodowe - 9/125, 10/125µm, Wielomodowe - 50/125, 62.5/125µm

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!