Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Zestaw Spawarka Światłowodowa DVP-760 + Reflektometr Optyczny P31C + GRATISY

Zestaw Spawarka Światłowodowa DVP-760 + Reflektometr Optyczny P31C + GRATISY
 • Producent: ShinewayTech
 • Kod produktu: INT-ZES-13
 • Dostępność: Na magazynie
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 18 799,00 zł netto 23 122,77 zł z VAT 20 800,00 zł netto

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Najmocniejszy kompletny zestaw z wszystkimi niezbędnymi narzędziami do spawania i pomiaru kabli światłowodowych.

Spawarka DVP-760 to najnowszy model marki DVP Nanjing, będący następcą modelu DVP-740. Nowy model, względem DVP-740, charakteryzuje się krótszym czasem spawania (o prawie 13%), wyraźnie szybszym procesem zgrzewania (czas zgrzewania krótszy o ponad 60%), a także większą pojemnością pamięci i dłuższym czasem pracy na baterii (250 cykli spawania i zgrzewania zamiast 120).
Posiada w pełni automatyczne centrowanie do rdzenia w technologii PAS oraz komplet wymiennych uchwytów do włókna (m.in. uchwyt dla SOC), więc mamy gwarancję, że wszystkie nowe rozwiązania, które w przyszłości mogą się pojawić, zobowiążą nas tylko i wyłącznie do dokupienia nowych uchwytów, a nie wymiany całej spawarki na nowy model. Najnowszy model o kompaktowych wymiarach, technologicznie jest to bardzo zaawansowana spawarka. Na spawarkę przyznajemy aż 3 lata gwarancji.
Poprzedni wersja spawarki, DVP-740, to model bardzo popularny wśród podwykonawców dla dużych telekomów jak Orange i Netia, ale również dla instalatorów monitoringów, automatyki, niskich prądów jak i podwykonawców developerskich. Wielu dostawców internetu i telewizji światłowodowej operuje na modelach DVP, w tym również na starszych modelach np. DVP-720B czy DVP-730. Spawarki DVP charakteryzują się bardzo długą żywotnością sięgającą wielu lat, jeśli będziemy utrzymywać czyste wnętrze przestrzeni roboczej spawarki to odpłaci nam się wielotenią bezproblemową pracą. Spawarki DVP-760 mają za zadanie być niezawodnymi narzędziami i to zadanie wykonują w 100%. Spawarka światłowodowa dla instalatora to narzędzie jak każde inne i musi działać za każdym razem jak wkraczamy na nową instalację.

Reflektometr optyczny ShinewayTech P31C jest najmocniejszym modelem, wyposażonym w reflektometr z aż trzema oknami pomiarowymi a także wbudowanym miernikiem mocy PON. Świetnie sprawdza się w procesie zarządzania siecią, gdyż dzięki filtrowi dla połączeń aktywnych w oknie 1625nm możemy wpinać go w działające włókna i wykonywać szybkie pomiary oraz w fazie konstrukcyjnej, gdyż mierzy również okna 1310 i 1550nm (Np. o Orange mierzymy dosył w oknach 1310 i 1550nm a część abonencką w oknie 1625nm). Duża moc 38/37/37dB gwarantuje nam poprawne pomiary w sieciach pasywnych PON przez wszystkie splittery, które zaznaczane są na wykresie. Okno serwisowe 1625nm, w którym wykonywane są pomiary aktywne, ma największą czułość, więc mamy pewność, że transmisja na niższych oknach na pewno będzie działać poprawnie. W urządzeniu zainstalowany jest moduł miernika mocy PON, dzięki któremu możemy sprawdzić poprawność poziomów mocy w każdym miejscu naszej sieci pasywnej PON. Część inwestycji wymaga pomiarów w oknach 1310 i 1550nm, więc tym reflektometrem bez problemu spełnimy wszystkie wymagania stawiane przy inwestycjach zewnętrznych


Oferujemy dwuletnią gwarancję producenta na reflektometr i trzyletnią na spawarkę

SZKOLENIE ze spawania oraz wykonywania i interpretowania pomiarów, które realizujemy u nas w biurze GRATIS
 Zestaw świetnie nadający się dla firm instalatorskich oraz małych dostawców usług internetowych. Zaletą tego zestawu jest w pełni profesjonalny komplet sprzętu w najniższej cenie. 2 letnia gwarancja na cały zestaw i 3 lata na spawarkę i pewność taniego serwisu pogwarancyjnego to dodatkowe atuty.
DVP to spawarki produkowane od 20 lat, nasza firma sprzedaje je już 10 lat.
Shinewaytech to renomowany światowy producent z bogatą ofertą urządzeń pomiarowych. Urządzenia w zestawie to produkty najwyższej jakości od producentów działających przez wiele lat, nie są to żadne nowe wynalazki, zakup tego zestawu gwarantuje długoletnie działanie.


OFERUJEMY LEASING 105% od GRENKE, minimum formalności bez wpłaty początkowej.


GRATIS - W zestawie oprócz spawarki i reflektometru znajdują się również podstawowe narzędzia i akcesoria niezbędne do spawania kabli światłowodowych, dokładne wyszczególnienie poniżej.


ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
 • Spawarka światłowodowa DVP-760,
 • Reflektometr optyczny P31C,
 • Wizualny lokalizator uszkodzeń VLP 10mW,
 • Precyzyjna obcinaczka, cleaver DVP-108,
 • Stripper Clauss CFS-2,
 • Stripper do kabli płaskich,
 • Stripper do ściągania izolacji z kabli okrągłych,
 • Nożyce do Kevlaru,
 • Chusteczki bezpyłowe KimWipes 280szt - 1 opakowanie,
 • Alkohol IPA 600ml Spray,
 • Osłonki termokurczliwe spawu 45mm 100szt. - 1 opakowanie.Spawarka światłowodowa DVP-760 - link do opisu TUTAJ
Następca niezwykle popularnego modelu DVP-740. Najnowsza wersja tej spawarka z automatycznym centrowaniem do rdzenia, to szybsze wykonywanie operacji, dłuższa żywotność baterii, przy czym spawarka dalej posiada bardzo małe wymiary i jest lekka. Spawarka została wyposażona w komplet wymiennych uchwytów.


Opis: Reflektometr optyczny P31C


Reflektometr optyczny ShinewayTech PalmOTDR P31C - link do opisu TUTAJ
Najmocniejszy model reflektometru do konstrukcji, usług zewnętrznych oraz zarządzania własną siecią, ma bardzo duże możliwości. Wykonuje pomiary w oknach 1310/1550/1625nm z budżetem mocy 38/37/37dB. Doskonale sprawdzi się, gdy musimy operować na aktywnych linkach, które np. mając dużą długość uniemożliwiają nam odłączenie urządzeń znajdujących sie z drugiej strony włókna. Reflektometr dostosowany do najnowszych technologii sieci pasywnych PON, doskonale radzi sobie w wykrywaniu splitterów i wykonywaniu pomiarów przez nie. Wbudowany miernik mocy PON jest bardzo przydatny przy określaniu poprawności poziomów sygnału w oknach 1310/1490 i 1550nm, w każdym miejscu sieci, zarówno po stronie OLT, jak i ONU.
Wizualny lokalizator uszkodzeń VLP 10mW - link do opisu TUTAJ
Urządzenie bardzo przydatne do szybkiej identyfikacji kabli oraz nadmiernych zagięć i złych spawów.


Precyzyjna obcinaczka, gilotyna (cleaver) DVP-108 - link do opisu TUTAJ
Narzędzie niezbędne do prawidłowego docięcia czoła włókna pod kątem prostym w celu wykonania łączenia za pomocą spawarki światłowodowej. Zamontowany jest diamentowy nóż obrotowy o 16 pozycjach cięcia, na każdej pozycji wykonamy około 500 cięć, a dodatkowo możemy wykorzystać również półpozycje.Stripper CLAUSS CFS-2 - link do opisu TUTAJ
Stripper służący do ściagania izolacji pierwotnej włókna światłowodowego oraz do przygotowywania pigtaili do spawania.Stripper do kabli płaskich - link do opisu TUTAJ
Służy do ściągania izolacji z abonenckich kabli płaskich.Stripper do izolacji kabli okrągłych - link do opisu TUTAJ
Stripper służący do ściągania izolacji z kabli światłowodowych okrągłych.Nożyce do Kevlaru - link do opisu TUTAJ
Nożyce do odcinania Kevlaru znajdującego się w konstrukcji kabla światłowodowego, w warstwie pod izolacją a tubami z włóknami światłowodowymi.Chusteczki bezpyłowe KimWipes Kimtech 280szt - link do opisu TUTAJ
Niezbędne do usunięcia lakieru oraz żelu, pozostałości po strippowaniu włókna. Chusteczki należy nasączyć alkoholem IPA przed precyzyjnym docięciem czoła włókna. Po docięciu gilotyną nie czyścimy ponownie, włókno wkładamy do spawarki.Alkohol IPA Spray 600ml - link do opisu TUTAJ
Alkohol IPA niezbędny do usuwania lakieru i pozostałości żelu z włókien światłowodowych.Osłonki termokurczliwe spawu 45mm 100szt. w opakowaniu - link do opisu TUTAJ
Niezbędne do prawidłowej ochrony spawu światłowodowego.
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 1,41 MB)
pobierz
Certyfikat CE
Certyfikat CE dla palmOTDR P31C

(Rozmiar: 1,38 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis zestawu DVP-760 + Reflektometr P31C

Opis produktu do przetargu:

Spawarka światłowodowa DVP-760, Reflektometr optyczny P31C, Wizualny lokalizator uszkodzeń VLP 10mW, Precyzyjna obcinaczka, cleaver DVP-108, Stripper Clauss CFS-2, Stripper do kabli płaskich, Stripper do ściągania izolacji z kabli okrągłych, Nożyce do Kevlaru, Chusteczki bezpyłowe KimWipes 280szt - 1 opakowanie, Alkohol IPA 600ml Spray, Osłonki termokurczliwe spawu 45mm 100szt. - 1 opakowanie.

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!