Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Kabel światłowodowy płaski Telcoline FTTH 2J (czarny, LSZH) 1000m

Kabel światłowodowy płaski Telcoline FTTH 2J (czarny, LSZH) 1000m
  • Producent: Telcoline
  • Kod produktu: TEL-FLAT-2J
  • Dostępność: Wysyłka 24h

Cena: 373,96 zł netto 459,97 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Kabel światłowodowy Telcoline FTTH 2J to kabel nadający się zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych (odporny na promienie UV, szeroki zakres dopuszczalnej temperatury otoczenia). Kabel zawiera dwa wtopione w warstwę zewnętrzną pręty ARP (Aramid Reinforced Polymer), które wzmacniają kabel i chronią włókna przed uszkodzeniem.
Włókna G.657A1 w pełni zgodne ze standardem G.652D.




SPECYFIKACJA
Parametry techniczne
Typ włókna G.657A1
Liczba włókien 2
Tłumienie [dB/km] Dla 1310nm: <0.34
Dla 1550nm: <0.21
Odporność na zgniatanie 2000N/100mm
Powłoka zewnętrzna LSZH (Low Smoke Zero Halogen)
Odporna na promieniowanie UV
Kolor: Czarny
Minimalny promień gięcia [mm] 10
Przeznaczenie Instalacje zewnętrzne
Instalacje wewnętrzne
Parametry ogólne
Wymiary (szerokość x grubość) [mm] 3 x 2
Masa [kg/km] 10
Warunki pracy Temperatura otoczenia: -20 do 60 [°C]
Pliki załączone do produktu
(Rozmiar: 0,28 MB)
pobierz
Karta katalogowa
Opis kabla światłowodowego 2J czarny

Opis produktu do przetargu:

Zawiera dwa wtopione w warstwę zewnętrzna pręty ARP, nadaje się do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych, włókna zgodne ze standardem G.652D. Typ włókna: G.657A1. Liczba włókien: 2. Powłoka zewnętrzna: LSZH (Low Smoke Zero Halogen), Odporna na promieniowanie UV. Kolor powłoki: Czarny. Minimalny promień gięcia [mm]: 10. Wymiary (szerokość x grubość) [mm]: 3 x 2. Tłumienie [dB/km]: Dla 1310nm: <0.34, Dla 1550nm: <0.21. Odporność na zgniatanie: 2000N/100mm. Waga [kg/km]: 10

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!