Informacja handlowa: +48 71 307 07 55 lub sklep@intersell.pl

PolskiEnglish
Waluta

Włókno rozbiegowe do OTDR SM 500m SC/APC - SC/UPC

Włókno rozbiegowe do OTDR SM 500m SC/APC - SC/UPC
  • Producent: InterOpto
  • Kod produktu: INT-LAUNK500
  • Dostępność: Na magazynie

Cena: 650,00 zł netto 799,50 zł z VAT

Masz pytania? 512 394 525 / lukasz@intersell.pl
Dostępny leasing!
Włókno rozbiegowe do reflektometru OTDR do zastosowania w pomiarach reflektometrycznych, służy do zmniejszenia martwej strefy w OTDR (minimalizacja wpływu impulsu startowego na niepewność pomiaru).
Stosuje się go na początku toru pomiarowego (przy OTDR).
Urządzenie cechuje się kompaktowymi wymiarami, karabińczykiem upraszającym transport i wieloma długościami włókna.


Cechy
  • Używane jako tłumik impulsu, włókno rozbiegowe/odbiorcze, linia opóźniająca, do celów szkoleniowych, kalibracyjnych lub demonstracyjnych,
  • Przewody nawijane w tym samym kierunku dla łatwiejszego dostępu i przechowywania,
  • Dołączony klips (karabińczyk) pozwala na przyczepienie urządzenia do paska lub sprzętu i tym samym prostszy transport,
  • Zaprojektowane z myślą o zastosowaniach terenowych: charakteryzuje się małą masą, ułatwionym przenoszeniem i konstrukcją o małym profilu,
  • Włókna jednomodowe,
  • Dostępne różne długości.

SPECYFIKACJA
Parametry techniczne
Długość włókna [m] 500
Typ włókna Jednomodowe (9/125µm)
Długość przewodu [m] 1.5 (3mm bufor)
Straty wtrąceniowe [dB/km] < 0.3 (typ.)
< 0.5 (maks.)
Straty odbiciowe [dB] < -60
Mating reliability [dB] < 0.2
Geometria złącza Offset czoła: 0-50µm
Promień krzywizny: 7-25nm
Wysokość włókna -50 do 50mm
Chropowatość włókna: 0-25nm
Chropowaść ferruli: 0-50nm
Spełnia normę Telcordia GR-326-Core
Parametry ogólne
Wymiary (szer. x dł. x wys.) [mm] 195 x 80 x 35
Masa [g] ok. 140
Warunki pracy Temperatura otoczenia [ºC]: -40 do 85
Wilgotność względna [%]: 0 do 95
Warunki przechowywania Temperatura otoczenia [ºC]: -40 do 85
Wilgotność względna [%]
0 do 95


Opis produktu do przetargu:

Długość: 500m, Typ włókna: jednomodowe, Długość przewodu: 1.5m, Straty wtrąceniowe: ok. 0.3dB/km, Straty odbiciowe: poniżej -60dB, spełnia normę Telcordia GR-326-Core, wymiary: 195x80x35mm, masa ok. 140g.

Kontakt

+48 512 394 525

Biuro handlowe
ul. Sosnowa 2B, 55-300 Szczepanów
Czynne od pn-pt od 08:00 do 16:00

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!