Zobacz nasze Aukcje1. Czy istnieje możliwość zakupu bez rejestracji w sklepie internetowym ?
Oczywiście, wychodząc na przeciw Klientom nasze produkty znajdziecie Państwo nie tylko w sklepie internetowym www.intersell.pl ale również na stronie allegro.pl lub olx.pl. Jednoczesnie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, a także wizytę bezpośrednio w biurze handlowym (ul. Sosnowa 2B, Szczepanów). Bez potrzeby rejestracji dokonacie Państwo zamóiwnia bezpośrednio u naszego przedstawiciela handlowego.

2. Co oznacza stwierdzenie " jestesmy jedynymi dystrybutorami marki DVP w Polsce" ?
Zapis ten świadczy o tym, że jedynie firma "INTERsell Technologie światłowodowe Polska" sp. z o.o. ma prawo do sprzedaży produktów oznaczonych tą marka, potwierdzeniem tego faktu jest posiadany przez INTERsell certyfikat dystrybutora nadany przez marke DVP.

3. Czy możliwe jest wypożyczenie sprzętu na test przed zakupem ?
Każdy klient przez kazupem ma możliwośc darmowego przetestowania urzadzenia. Mamy pewnośc jakości naszych urzadzeń, dlatego wysyłamy bezpłatnie urządzenia na klilkudniowe testy, po których Klient decyduje się na zakup lub zwraca sprzęt.Zachęcamy do zadawiania pytań i rozmowy bezpośredniej z naszym przedstawicielem. mail: sklep@intersell.pl INFOLINIA +48 71 307 07 55