Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 405,00 zł - 23 999,00 zł

Źródło lasera

Źródło lasera

Zakres pomiarowy miernika mocy

Zakres pomiarowy miernika mocy

Zestawy Światłowodowe

Kompletne zestawy zawierające m.in. spawarki, reflektometry (lub platformy pomiarowe) oraz niezbędne materiały czyszczące i poręczne zestawy narzędzi.
Oferujemy zestawy dostosowane zarówno pod względem wydajnościowym, jak i ekonomicznym. Zestawy określone jako "ekonomiczne" wyróżniają się przede wszystkim wydajnością i wytrzymałością, zachowując przy tym atrakcyjnie niską cenę - sprawia to, że są one często wybierane przez wielu specjalistów w dziedzinie technologii światłowodowej. Do każdego zestawu spawarka + reflektometr (lub platforma pomiarowa) dołączamy dodatkowo gratisy, które jeszcze bardziej podnoszą wartość i atrakcyjność zestawów.

Zestawy światłowodowe w sklepie Intersell charakteryzują się pełną komplementarnością, co w gruncie rzeczy oznacza, że doskonale ze sobą współpracują i są gotowe do użycia bezpośrednio po wyjęciu z pudełka.

W asortymencie Intersell znajdują się zestawy światłowodowe różnego przeznaczenia, np. zestaw światłowodowy akcesoriów czyszczących do złączy i adapterów światłowodowych, zestaw światłowodowy narzędziowy, zestawy światłowodowe spawarka + reflektometr optyczny (lub platforma pomiarowa), zestaw do pomiaru mocy i tłumienności. Zestawy światłowodowe w Intersell są najwyżej jakości. Posiadamy produkty cenionych marek jak DVP czy ShinewayTech. Na nasze zestawy światłowodowe dajemy gwarancje, w zależności od kupowanego zestawu nawet na 3 lata.