Spawarki Światłowodowe

Prezentowane spawarki światłowodowe są używane do specjalistycznych działań łączenia włókien określanym jako spawanie światłowodów. Każda spawarka do światłowodów charakteryzuje się łatwą obsługą i dobrą wydajnością. W asortymencie Intersell oferujemy spawarki światłowodowe znanych marek, między innymi ShinewayTech, DVP czy Fujikura.

Przykładowo spawarki światłowodowe Fujikura spawają światłowody jedynie w 7 sekund, a ochrona przed wiatrem powoduje, że używanie spawarki światłowodowej na zewnątrz nie sprawia najmniejszego problemu.

Spawarka do światłowodów to urządzenie niezbędne w pracy osoby zajmującej się rozbudową i naprawą sieci światłowodowej.
Spawarka do światłowodów ShinewayTech OFS-95S to urządzenie niezwykle elastyczne, posiadające mikronową regulację poziomu. Spawarka do światłowodów została wyposażona w uchwyty na włókna, które można zdejmować, uchwyt SOC oraz termometr i barometr, dlatego też tej spawarki do światłowodów można używać praktycznie wszędzie

Jesteśmy również jedynym certyfikowanym serwisem spawarek światłowodowych ShinewayTech w Polsce. Spawarki światłowodowe to zaawansowane urządzenia, obsługiwane przez specjalistów zajmujących się budowaniem sieci światłowodowych.
Cena spawarek światłowodowych zależy od indywidualnych właściwości.