Zobacz nasze AukcjeKoszty

Koszt dostarczenia produktów kurierem DPD (doręczenie do końca następnego dnia roboczego) jest stały i wynosi 18,50 zł netto dla zamówień poniżej 10 000 zł brutto. Koszt dostawy zamówień o wartości powyżej 10 000 zł brutto pokrywa sklep. Przesyłki ubezpieczone są na całą swoją wartość, max 50 000 zł jedna paczka. W przypadku chęci otrzymania swojego zamówienia przesyłką z opcją doręczenia w sobotę prosimy o kontakt: sklep@intersell.pl .

Zapraszamy również do osobistego odbioru towaru w biurze handlowym ul. Sosnowa 2B w Szczepanowie, prosimy o wcześniejszą infomację na ten temat mail: sklep@intersell.pl, tel. 512 394 525.

Do produktów z kategorii Spawarki światłowodowe oraz Urządzenia pomiarowe oferujemy bezpłatne, kilkugodzinne szkolenie produktowe w siedzibie biura handlowego lub według ustaleń z klientem.

Terminy

Termin wysyłki zależy od dostępności produktu w naszym sklepie, jeżeli towar znajduje się na magazynie wysyłka nastąpi w 1-2 dni robocze po ostatecznym zatwierdzeniu i opłaceniu zamówienia. Dostępności które określone są w dniach i oznaczają ile dni klient będzie musiał czekać na wysyłkę towaru po ostatecznym zatwierdzeniu i opłaceniu zamówienia. Polskie prawo obliguje operatora sklepu internetowego do zrealizowania zamówienia wraz z czasem dostawy zamówienia w ciągu maksymalnie 30 dni.