Uchwyt odciągowy 3,6kN dla kabla średnica 6-9mm-102899
add
  • Uchwyt odciągowy 3,6kN dla kabla średnica 6-9mm-102899
  • Uchwyt odciągowy 3,6kN dla kabla średnica 6-9mm-102900
  • Uchwyt odciągowy 3,6kN dla kabla średnica 6-9mm-102901
  • Uchwyt odciągowy 3,6kN dla kabla średnica 6-9mm-102902
  • Uchwyt odciągowy 3,6kN dla kabla średnica 6-9mm-102903
navigate_before navigate_next

Uchwyt odciągowy 3,6kN dla kabla średnica 6-9mm

  • Kod produktu: TEL-I-69.PAT
  • Producent: Telcoline
  • Stan: Nowy

Uchwyt odciągowy do kabli 6-9mm

Uchwyt odciągowy I-37.PAT przeznaczony jest do podwieszania kabli samonośnych okrągłych (o średnicy 6-9mm). Zadaniem uchwytów odciągowych jest naprężenie kabli ADSS między przęsłami. Odciągi umożliwiają realizowanie zakończeń linii oraz jej naciągu. Dzięki demontowanej lince uchwyt można zastosować na każdym rodzaju wsporników.

Kompletny uchwyt składa się z elementów:
-Linki wykonanej ze stali nierdzewnej z elementem półpierścienia do instalacji w uchwycie
-Elementu z tworzywa termoplastycznego w postaci korpusu oraz wewnętrznych klinów blokujących


Specyfikacja produktu

Parametry techniczne
MateriałKorpus: tworzywo termoplastyczne wysokiej jakości i odporności mechanicznej oraz warunki atmosferyczne, odporne na UV
Klin: tworzywo termoplastyczne wysokiej jakości i odporności mechanicznej oraz warunki atmosferyczne, odporne na UV
Linka uchwytu: stal nierdzewna
Odporność naRozciąganie: do 3,6kN
Promieniowanie UV, wilgoć
PrzeznaczenieKable o wymiarach od 6mm do 9mm
PrzeznaczenieInstalacje napowietrzne
Parametry ogólne
Wymiary [mm]260 x 85 x 35
Masa [kg]0,12


Formularz kontaktowy

Telcoline

Producent

  • Producent: Falesia Systemy Sp. z o.o
  • Adres: ul. Sabały 60
  • Miasto: 02-174 Warszawa
  • Kraj: Polska
  • E-mail: biuro@falesia.pl

Informacje o bezpieczeństwie

1. Zasilanie (dotyczy produktu zasilanego energią elektryczną)

Urządzenie może być zasilane zarówno z sieci elektrycznej, jak i z wbudowanego akumulatora (jeżeli dotyczy urządzęń z akumulatorem).

Podczas pracy z zasilaniem sieciowym należy stosować wyłącznie oryginalny zasilacz i przewód zasilający dostarczony przez producenta.

Nie wolno używać urządzenia w środowisku wilgotnym ani w pobliżu źródeł ognia.

W przypadku uszkodzenia przewodu zasilającego lub widocznych śladów uszkodzeń obudowy należy natychmiast odłączyć urządzenie od sieci i zaprzestać jego użytkowania.

Akumulator należy ładować wyłącznie przy użyciu dedykowanej ładowarki. Nie należy podejmować prób otwierania, rozbierania ani wymiany akumulatora na własną rękę.

2. Promieniowanie laserowe (dotyczy urządzeń z wbudowanym nadajnikiem laserowym)

Urządzenie zawiera źródło laserowe. Promień lasera jest niewidoczny dla ludzkiego oka, ale może być niebezpieczny.

Nigdy nie należy patrzeć bezpośrednio w zakończenia światłowodu ani do wnętrza portów optycznych, gdy urządzenie jest włączone.

Nie wolno kierować promienia lasera w stronę oczu ludzi ani zwierząt.

Prace instalacyjne i serwisowe powinny być wykonywane wyłącznie przez osoby posiadające odpowiednie przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa pracy z laserami.

Oznaczenia bezpieczeństwa i etykiety ostrzegawcze umieszczone na urządzeniu nie mogą być usuwane ani zasłaniane.

3. Bezpieczeństwo przy pracy ze światłowodami

Odcinki i resztki włókien światłowodowych mogą być bardzo ostre – istnieje ryzyko zranienia skóry oraz wniknięcia w tkanki.

Wszelkie prace związane z cięciem, obróbką czy usuwaniem włókien powinny być wykonywane w rękawicach ochronnych i na odpowiedniej powierzchni roboczej.

Odpady światłowodowe należy gromadzić w zamkniętych pojemnikach i utylizować zgodnie z zaleceniami BHP.

4. Ogólne zasady bezpieczeństwa

Przed rozpoczęciem pracy należy zapoznać się z całą instrukcją obsługi i przestrzegać zaleceń producenta.

Urządzenie powinno być używane wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem – do pracy z sieciami światłowodowymi.

Nie należy ingerować w konstrukcję urządzenia ani dokonywać samodzielnych napraw.

W przypadku zauważenia nietypowego zapachu, dymu, przegrzewania się lub nieprawidłowego działania, należy niezwłocznie odłączyć urządzenie od zasilania i skontaktować się z serwisem.

Urządzenie oraz wszelkie elementy światłowodowe muszą być zawsze przechowywane i użytkowane z dala od dzieci.